Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha a bagzó kandúr macskát...

Ha a bagzó kandúr macskát bezárom lesz valami baja?

Figyelt kérdés
Bagzanak a tetőn a macskák és folyton leesnek a földre a kutyákhoz. A kutyák meg megfogják fogni őket. És bezárnám az egyik kandúrt egy kis időre mert nem szeretném ha megfognák. Lesz valami baja? Ugyértem nem lesz depressziós vagy ilyen "ömgyilkos" bánatában? Remélem értitek mire gondolok, vannak ilyen állatok akik nem birják ezt.
2023. febr. 25. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ivartalanítás
2023. febr. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Nem lesz semmi baja, de viszont ez nem fog elmulni magatol, csak miutan celba ert a terve
2023. febr. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
vágasd ki a herécskéjét a dokibácsival, kb 2000ft
2023. febr. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó lesz az 5-10000-nek is, de jobban megéri, mint becsukdosni. A macska se ideges, hogy mehetnékje van, és te sem vagy ideges, amiért szirénázik.
2023. febr. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
5%
Zárj mellé egy lány macskát had bulizzon.
2023. febr. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

Tehát bagzó kandúrok potyognak az égből... :)


Egyébként tényleg ivartalaníttasd.

2023. febr. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Tenyleg nem ertem az embereket. Ha mar alapbol ilyen felelotlen vagy, hogy kutyak mellett tartasz kinti macskakat, akik barmikor szettephetik oket, legalabb az a minimum, hogy ne legyen egy se ivaros.

Ennyire nehez, tenyleg? Nem ertem.

2023. febr. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!