Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet ez a kis csomó a...

Mi lehet ez a kis csomó a cicám gerincénél?

Figyelt kérdés

Pénteken viszem állatorvoshoz, ahol mindenképp meg fogom mutatni!


A cicám gerincénél felfedeztem egy kis csomót. Nem látványos, ránézésre meg sem tudom mondani, hogy hol van, csak simogatásnál érződik.

Tapintásra, nyomásra nem érzékeny.

(Valamelyik nap dobott egy önkényes hátast hancúrozás közben, akkor sem mutatta semmi jelét annak, hogy érezne ott valamit)


A mozgását sem befolyásolja, vígan szaladgál és ugrál bármiféle nehézség nélkül.


Mi lehet az? Aggodalomra ad okot?


2023. febr. 20. 08:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kapott oltast mostanaban?
2023. febr. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De igen, egy hónapja kapott veszettség ellenit - én nem voltam ott, nem tudom hogy oda kapta-e a szurit
2023. febr. 20. 08:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Siman lehet, hogy az oltas helyen keletkezett egy izomcsomo. Az en cicamnak tobb mint fel evig ott volt, orvos is latta es azt mondta, hogyha nem erzekeny illetve nem no, nem jelez problemat. Persze mindenkepp ejts rola szot penteken az allatorvosnal, viszont sajat tapasztalatom szerint nem kell aggodni:)
2023. febr. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ♥
2023. febr. 20. 09:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem szeretnélek megijeszteni, imádom a cicákat, de szüleiménél ugyanez volt. A doki mondta, hogy ha nőne a pukli, vigyék vissza. Sajnos nőtt, visszavitték, leműtötték, a szövettanon kiderült, hogy sajnos rosszindalatú volt. Nem sokára viszik kontrollra, remélhetőleg áttéteket nem képzett. Szóval, nézegesd rendszeresen, nem nő-e, de majd a doki úgyis elmondja.
2023. febr. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!