Eltűnt a macskám, dagadt lábbal, szerintetek előjön még?
Figyelt kérdés
Tegnap nagyon be volt dagadva a macskám lába, be is zártam mert orvoshoz akartam vinni, de kiszökött mikor pakoltunk és azóta nem találom sehol, gondolom elbujt. De nagyon be volt dagadva a bal hátsó lába. Van esély rá hogy visszajon?2023. febr. 7. 09:10
2/8 anonim 



válasza:





A sérült állat - ha már nem képes titkolni a baját - ösztönösen elrejtőzik. Kemény dió lesz megtalálni.
Hívogasd, mellé zörgesd a tápjának a zacskóját, biztos éhes már.
Az is segíthet, ha kihelyezel egy búvóhelyet a közelben. Valami olyan bélést tegyél bele, aminek ismerős az illata. (Ha más nincs, keríts valami régi rongyot, és dörzsöld jól magadhoz és a fekhelyéhez)
3/8 A kérdező kommentje:
A sérült láb miatt elpusztulhat? Attól tartok rosszabbodhat neki annyira hogy már nem tud hazajönni. Eltorve nem volt mert felhuzva tartotta. Reggel óta hívom tegnap délután még evett.
2023. febr. 7. 10:21
4/8 anonim 



válasza:





Sajnos igen, elpusztulhat, mivel a harapás, vagy szúrás okozta felgyűlt gennyes cucc vérfertőzést tud okozni.
5/8 anonim 



válasza:





#4 Vérmérgezést, a vérfertőzés egy kicsit más :D De igen
6/8 anonim 



válasza:





#5 Hupsz, igazad van! Véletlenül elírtam. Bocsi.
7/8 A kérdező kommentje:
Megjott a cicus de már 3szor akkorara dagadt a lába úgyhogy viszem is azonnal. Köszi a válaszokat.
2023. febr. 7. 12:23
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!