Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez így menne neki ?

Ez így menne neki ?

Figyelt kérdés
Na szóval van itt a faluban egy kóbor cica a gazdája elhajtotta és itt a falú központjában szokott lenni néha néha vagy többször adnak neki enni. Én találtam neki gazdát fent Debrecenben. De nem tudom hogy mennyire viselné el a bentlétet. Lehet az nem lenne jó neki ? Vagy az első adandó pillanatban elszőkne. 2éves körüli cica mindig is kinti macsek volt .
2023. febr. 3. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:
81%
Minden macska elviseli a bentlétet, legfeljebb több idő, míg megszokja. Ha kézhez szokott és nem elvadult, akkor nagy gond nem lesz.
2023. febr. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
84%
Macskafüggő a dolog, de tapasztalatból mondom, hogy hozzá lehet őket szoktatni a benti tartáshoz, ami amúgy ezerszer biztonságosabb, szóval megéri. Türelmesnek kell lenni, nem egyik napról a másikra megy, és gondoskodni kell a lefárasztásáról. Segíthet az ivartalanítás is (ami remélem alap dolog a gazdijelölt számára is). Egyébként nagyon rendes tőled, hogy foglalkozol a cica sorsával. :)
2023. febr. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!