Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macska mindig az ölembe ül....

A macska mindig az ölembe ül. Másnak nem nagyon. Miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb. 5 éve hogy anyuméknál odaszokott egy fekete nőstény cica, kinti. Eleinte nagyon távolságtartó volt, de a sok finom kajának, cica mentának meg simogatásnak, barátságos lett.

Én általában felvettem az ölembe, simogattam. Volt, hogy el is aludt.

De az utóbbi időben, hogy bejött a hűvösebb idő, bármikor amikor leülök a teraszon és látja, hogy szabad a combom, egyből ott terem. Ha nem fér el tejesen, akkor is belemászik.

Másnak nem mászik bele az ölébe, vag csak a mancsait rakja oda és dagaszt.

Azért lehet, hogy mindig belemászik az ölembe, mert ott meleg van? Vagy mert én megengedem?

Volt olyan, amikor felugrott és ott az ölembe tisztogatta magát.


Sose volt macskánk.


Köszi!



#macska #Ölbe ül
2022. dec. 10. 16:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínű az az öt év emlékezetes volt neki. Nálad érzi biztonságban magát. Ha el tud aludni az öledben, akkor az hihetetlen! Az én macskáim amikor felmásznak az ölembe, csak a simogatást várják. Ha nem simogatom őket, leugranak és kész.
2022. dec. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!