Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csinálja ezt a cicánk?

Miért csinálja ezt a cicánk?

Figyelt kérdés
Nyár elején lett egy cicánk, és kezdetben nehezen de beszokott a családba. Benti és kinti cica is, bármikor ki és be járhat általában hozzám szomott bújni ha bejön kintről de egy ideje inkább öcsém társaságát keresi. Soha nem bántottam és semmi rosszat nem tettem így nem értem, hogy miért nem akar már oda jönni hozzám és miért az öcsém közelsége kell neki? Válaszokat köszi.

2022. dec. 10. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert öcsédet jobban kedveli. Jelenleg. A miértnél nem feltétlen kell arra gondolni, hogy bántottad-e. Te sem egyformán kedvelsz minden embert, aki kedves hozzád. Talán öcséd habitusa, gesztusai szimpatikusabbak számára.
2022. dec. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert macska. Valamiért a testvéred szimpatikusabb neki, fene se tudja mi alapján választ a macska embert 😃
2022. dec. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ruru válasza:
Ma az öcséd, holnap lehet újra Te. A macskák furák ne aggódj XD Ha egyszer szeretett és nem történt semmi olyan , az úgy is marad!
2022. dec. 16. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!