Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi az egyszeri adag Calo...

Mennyi az egyszeri adag Calo Petből macskának?

Figyelt kérdés

#Calo Pet
2022. dec. 8. 17:33
 1/8 A kérdező kommentje:

7 és fél hónapos kandúr ikerpár egyik tagja beteg, nem eszik. Állatorvos látta, 2x, antibiotikum, lázcsillapító, vitamin amit kapott. Calo Petet vettünk részére, de csak az van ráírva, hogy macskának 1/2-1 kiskanál.

Ez egy napi adag, vagy naponta többször is lehet ennyit adni neki? Néha iszik, szőlőcukros vizet adunk a szájába.

2022. dec. 8. 17:35
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi baja a cicának?


Igen, a calo pet 3-5kg macskának 1 teáskanál/nap. (Nem mokkás! Teáskanál!)

Ha egyáltalán nem eszik semmit, akkor 2x 3x kell adni 1 teáskanálnyit naponta. Pl reggel, délben este.

Növeli az étvagyat. Minden benne van , olyan mint egy "űrhajós " kaja. Életben lehet vele tartani. Persze nem az örökkévalóságig. De betegség alatt, vagy lábadozás idejére nagyon jó.

Én mentettem már meg vele cicát. Napokig langyos (laktóz mentes!) kevés (kb 1 dl) tejben kevertem el, szerencsére megitta. Egyre jobb lett az étvagya. Aztán ennivalót és ezt is kapott egy darabig. Aztán már csak a macska kaját ette. Akkor hagytam abba.

Sikerült megfogni. Vmi immunbetegsege volt. Kezelték. Azt mondták azzal hogy ezt csináltam megmentettem az életét.


De máskor is alkalmaztam már.


Ha nem eszi meg akkor rá kell kenni a lábára, szájára (de óvatosan! Nehogy az orrába menjen!)

Vagy tű nélküli fecskendőbe felszívni (esetleg hígítva pici tejjel hogy folyósabb legyen) és picike adagokban szép lassan a macska szájába nyomni oldal irányból fogaira vigyázva, ne sokat egyszerre, hogy tudjon nyelni.


Jobbulast neki!

2022. dec. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Próbáljátok mi a VetriDmg-t! Allatpatikaban kapható. Az a legjobb immunerősítő szer ami létezik. Folyadék.

Pl Daganatos, immunbetegségekben, stb. szokták alkalmazni.

Olvass utána.


A calopetnek is utána tudsz olvasni. Írd be a Google keresőbe, és ahol árulják ott megvan q leírása is.

Ott írják, ha egyáltalán nem eszik, akkor napi 3x lehet adni egy teáskanállal. Mindent tartalmaz amire a szervezetének szüksége van.

2022. dec. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2022. dec. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ.

Napi 3-4* adok a szájába tű nélküli fecskendővel 1 ml-t.

Vizet már iszik, ma reggel 1-2 db száraztápot is elrágcsált, és széklete is volt.

Valszeg parvo a betegsége, múlt kedd óta. Napról napra erősödik, de nagyon lassan.

2022. dec. 9. 17:59
 6/8 anonim ***** válasza:

Kitartás! Folytasd így, úgy látszik beválik!

Jobbulast neki😻

2022. dec. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6/6 Köszönöm, igyekszem, nem szeretném elveszíteni, nagyon hozzánk nőttek
2022. dec. 9. 19:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze. Családtagok ők is. ❤
2022. dec. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!