Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskákat irritálja a pia szag?

A macskákat irritálja a pia szag?

Figyelt kérdés
Elszökött a macskám,és állítólag keresztapám megtalálta,és haza akarta hozni nekem. Viszont azt mondta, hogy kiugrott az öléből,és most megy a találgatás, hogy lehet nem is az én macskám volt az. Szerintem ő volt amúgy,csak mivel érezte a macska,hogy keresztapám be van rúgva,ezért inkább kiugrott az öléből. Mert pl a németjuhász kutyám se szereti a részegeket.

2022. okt. 31. 01:01
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem feltétlenül amiatt ugrott ki, nyilván attól, hogy idegen helyen van, felveszik attól is akarhatott menekülni.
2022. okt. 31. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát de keresztapámat ismeri,meg többször volt az ölébe,sose bántotta,szerette ő is. Ezért gondolom, hogy ezért ugrott ki,mert lejött hozzánk szerintem nem volt az a totál részeg,de azért volt benne bőven,és a macskák jobban megérzik.
2022. okt. 31. 01:31
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Az én macskám a saját kezemből is kiugrik itthon, ha megunja a szeretgetést. Ebből nagy következtetést nem érdemes levonni.
2022. okt. 31. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Ha ezt már ilyen jól eldöntötted, hogy szerinted miért, minek kérdezed?
2022. okt. 31. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem, én is iszok.
2022. okt. 31. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
89%
Nem szeretik.
2022. okt. 31. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 4-es,azért kérdezem,mert ez az oldal azért van hogy kérdezzünk,és senki nem tart pisztolyt a fejedhez, hogy válaszolj.
2022. okt. 31. 10:59
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 Csak éppen amikor #1 mondott neked egy másik magyarázatot, egyből megmagyaráztad hogy a macskák milyen jól érzik és csak azért lehetett. Igen, azért van, hogy kérdezz, de ha nem érdekelnek a válaszok, ne kérdezz, ne csak itt, a való életben sem. Az ilyen ember csak arra jó, hogy engem idegesítsen a fellengzős stílusú életképtelenségével.
2022. okt. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!