Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért gyökér a macskám?

Miért gyökér a macskám?

Figyelt kérdés

Bent lakik a házba. Van külön szobája is, macskaajtón közlekedik.

Estére mindig kap bőségesen enni, amiből reggelre maradni is szokott. Ennek ellenére az az új szokása, hogy felkell, bejön a szobámba, leül az ágyam elé és nyávog amíg ki nem kelek az ágyból. Ezután hozzám dörgölődik, majd visszafekszik aludni, mint aki jól végezte a dolgát. Olyan mint valami rossz ébresztő óra, amit nem is kért az ember.



2022. okt. 19. 12:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Mert hagyod neki.
2022. okt. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Mert macska. Zárd ki a szobából amikor alszol. Ők éjjel, meg kora reggel a legaktívabbak.

Nekem 3 van, ráaádsul az egyik süket, ha hagynám, hogy éjjel a hálóban kóricáljanak, fix, hogy nem tudnánk tőlük aludni egy percet sem.

2022. okt. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
72%
A macskák elég kényeskedő állatok, betanítani meg nem igazán lehet őket (ezért tartok inkább kutyát, az legalább hallgat rám, ha rászólok).
2022. okt. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Az enyéim éjjel is alszanak (kövezzetek meg, de van amelyik az ágyon), ha jót ettek, és nem üres a száraztápos tálkájuk, valamint az alom is tiszta, akkor békén hagynak. Azt, hogy időnként simogatni kell őket, 20 év alatt már rég megszoktam, több örömöt adnak, mint amennyi fáradtságot.
2022. okt. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
#3: a kutya falkaállat, van falkavezér, aminek engedelmeskedik, a macska nem ilyen, mert ő eredendően egyedül vadászik, és teljesen másképpen, mint a kutya.
2022. okt. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
11%
Vajon hányas IQ-d van, hogy le "gyökerezed" a macskádat, amiért olyan, mint egy macska?
2022. okt. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%
Sztem a macskák cukik 😊
2022. okt. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 NTBS ***** válasza:
69%
Mert ilyen az alaptermészete. Zárd ki a szobából.
2022. okt. 20. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%
Nem tuudom, hogy akik a szobából való kizárást ajánlgatják csináltak-e már olyat? Minden esetre, ha én kizárnám az enyémeket, addig kaparnák az ajtót, hogy végül be kellene engedni őket, ha nem akarnék meghülyülni.
2022. okt. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
Nálam meg ki se tudod őket zárni, mert kinyitják az ajtót
2022. okt. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!