Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Háziállat vizében 1 centis...

Háziállat vizében 1 centis fekete lárvák?

Figyelt kérdés
Nagyon megijedtem, ki is borítottam egyből, nem készült kép. 3 fekete tű vastagságú kukac szerűség úszott a macskák vizében. Most nagyon félek, mi van ha valami parazita, és megfertőzödtek az állataim?
2022. okt. 15. 10:47
 1/7 A kérdező kommentje:

Sikerült egy képet lőnöm. :(


[link]

2022. okt. 15. 10:54
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ez esetleg? Szeretik a nedves helyeket

2022. okt. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

Kint evett valamit? Mert csak így tudom elképzelni a férgeket a száj közelében.


Azonnal doki!

2022. okt. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél nekik egy féregtelenítőt a biztonság kedvéért! :)
2022. okt. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezek teljesen feketének tűntek, mint a képen is látszik. :( Úgy mozogtak mint a kukacok. :(
2022. okt. 15. 11:06
 6/7 A kérdező kommentje:

3


Az itató környékén voltak és ahogy összeszámoltam, nem 1-2 volt, hanem sok, vagy 10 db végül. Szóval lehetetlen, hogy kintről behozta valamelyikük a szájával.

2022. okt. 15. 11:07
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Sűrűbben cseréld a vizüket, akkor nem telepednek meg benne férgek, rovarok.

Ismerősömnek is a kutyájának nagy 10 literes vödörben volt a vize, aztán csak akkor cserélte, mikor más nagyon kevés volt benne, kb 5 naponta. Neki is ilyenek jelentek meg, azóta, hogy naponta kicseréli, eltűntek.

2022. okt. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!