Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valaki meg tudja mondani hogy?

Valaki meg tudja mondani hogy?

Figyelt kérdés
2022. okt. 10. 11:14
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Macska miért nem ehet kutya konzervát? Elnézést a hibáért.
2022. okt. 10. 11:21
 2/14 A kérdező kommentje:
Jól van akkor, konzervet, eledelt.
2022. okt. 10. 11:23
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
Megeheti. A taurin tartalma kevesebb, mint szükséges.
2022. okt. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Természetesen nem úgy gondoltam, hogy kizárólag kutya konzervvel fogom etetni. De a macskám eléggé válogatós. Kicsit már unja a macska konzervet. Ezért igyekszek úgy csinálni, hogy változatos legyen egy kicsit neki.
2022. okt. 10. 11:43
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Macskának való is van kismillió fajta...
2022. okt. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%

Mert macskakajabol nincs egy millio fajta kerdezo? De most komolyan. Ne a boltban valogass, egyebkent se lehet ertekelheto minoseget kapni, hanem rendelj mondjuk. Fel se lehet sorolni, hogy hany fajta macskakaja van. Egyebkent is celszeru nagyobb aranyban szaraztappal etetni, mert akkor legalabb ragnak is, nem mennek tonkre a fogaik.


Azert nem valo nekik igazan, mert egyreszt keves taurin van bennuk (ha egyaltalan van), hiszen ez kutyaknak nem kell, de a macska enelkul elpusztul. Masreszt minden mas vitamin, asvanyi anyag is mas, mas aranyban talalhato meg bennuk, mert nyilvan nem macskara lett optimalizalva.

De biztos vagyok benne, hogy elvegetal kutyakajan is, hiszen ha kobor lenne, minden szemetet osszeenne amugyis, de hogy ez idealis-e? Nem, nem az.

2022. okt. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6• Igen. Igazad van. Köszi a tanácsot. Szárazból csak a Friskiest, és a Whiskast eszi meg. Persze kap olyat is!
2022. okt. 10. 12:37
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

Hat igen, ezek jo szar minoseguek. Ennel mondjuk meg a kutyakaja is jobb lenne, ha az jo minosegu lenne 🤣


Egyebkent persze, hogy szivesen eszi a szart,mert ez finomabb. En is szivesebben eszem a mekis kajat,mint a brokkolit, de nem elhetek azon, ezt tudom is. Viszont a macska rad van utalva, te eteted, te vagy a felelos az etkezeseert.


Amit szoktam ajanlani, az altalaban a premiere vagy a smilla marka, ezek mar ertekelhetobb kajak, de nem dragak szerintem. Sot, lehet a whiskasnal olcsobbak is, ezt igy nem tudom hirtelen.

2022. okt. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
😡 Sz@r minőség?? 😡 Mi a fas¤om annyira vicces? Honnan tudnám hogy melyik minőségi? 😯😑
2022. okt. 10. 13:24
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
Megnezed az osszetevoket. A 4% hustartalom egy husevo allatnak lokuki (ennyi van ezekben, nezd meg).
2022. okt. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!