Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cica tud majd mászni levágott...

Cica tud majd mászni levágott körömmel?

Figyelt kérdés
3 hónapos maine coon cicám imád mászókázni a kaparón. Nagyon vagány cicabútora van, de sajnos a kanapét és a székeket is előszeretettel karmolássza. Próbáltam cicarisztó sprayt, parfümöt, celluxot, eukaliptusz illóolajat, de nem igazán hatja meg a dolog.A köröm vágatáson gondolkod. Ha levágják a végét akkor viszont fog tudni felmászni a kaparóra, belekapaszkodni a maszókába?
2022. júl. 14. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Mi is emiatt vágtuk le cicánk körmét..De a fára felbírt mászni(kicsit nehezen)..Szerintem a cicád felfog bírni mászni
2022. júl. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem igazán fog tudni. 3 hónapos még nagyon kicsi, később le fog nyugodni valamennyire.
2022. júl. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Majd megszokja. Így viszont te tudsz majd játszani vele anélkül, hogy állandóan karmolásokkal lenne tele a karod.
2022. júl. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kijaros cicanak kifejezetten tilos, mert balesetveszelyes vagni a karmat elso...:(
2022. júl. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Eleve balesetveszélyes szélnek ereszteni a macskát. Az ilyeneket nem érdekli, fogyóeszköz.
2022. júl. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ő teljesen benti cica.
2022. júl. 14. 22:48
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, gondoltam hogy a tiéd benti, nem is rád írtam. Maine coont nem szoktak kiengedni, mert kb egy nap alatt vinné el valaki.
2022. júl. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Olyan édesen mászik fel a kaparó legfelső részeire is, úgy kapaszkodik a kis karmaival, nem szeretném megfosztani a cicaszokásoktól, de másfél havi fizum ez a kanapé...
2022. júl. 14. 23:02
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

És ha esetleg letakarnád a kanapét valami vastag anyaggal ami védi?

Később meg úgyis lenyugszik a cica, ahogy felnő.

2022. júl. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én szidtam az ilyenekért, így megtanulta hogy nem karmolhatja a kanapét. Lepontozhattok, de a nevelés nélkül csak úgy nem fogja megszállni a változás.

Én egy messzire ellövő locsoló spray-vel "lőttem le" ha olyat csinált amit nem szabad

2022. júl. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!