Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nőstény cicátok mennyit nyom,...

Nőstény cicátok mennyit nyom, ez nagyon kevés?

Figyelt kérdés

Most 9 hónapos és 2,5 kg.

Szerintem olyan maximum 3 kg lesz. Picike, de kövér. Törpillaként is szeretninfogom az én kicsikémet, a legdoromlósabb, legaranyosabb kiscica a világon.


2022. ápr. 16. 17:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ez normál súly.
2022. ápr. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
Ha kövér, fogyaszd le!
2022. ápr. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Macskánál a 2,5-3 kg súly teljesen normális. De írod, hogy kicsi a macska és kövér. Na itt rontod el. Ne a súlyát nézd, hanem az alkatát. Ha túlsúlyos, azzal muszáj lesz kezdened valamit, mert tönkreteszi a csontozatát, szívét, szervezetét.
2022. ápr. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem túlsúlyos. Csak nem sovány, nem azért kevés a súlya. Hát a nagy kandúrjaim 5,5-6,5 között vannak, az anyja 4,5 kg. Ivartalanítva van a brigád, már a kicsi is...
2022. ápr. 16. 17:38
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

"ez nagyon kevés?"

"Picike, de kövér."


Nem hízódisznót tartasz, ne zabáltasd! Kis növésű macska nyilván kisebb súlyú. Ha kövér, az meg a te hibád, viszont az ő egészsége megy rá.

2022. ápr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon régen mértem, utoljára felnőtt korában 3300gr volt, akkor elmúlt 2 éves.

A tiéd még gyerek, bőven több lesz. Az enyém nagyon kedvesen sámli alkatú, messze van egy légies hosszú magas macskától, de egyáltalán nem kövér.

2022. ápr. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

2 kg a felnőtt lány kiscicám.

Ő ilyen kis apróság.

A kandúrkám meg 6,5-7 kg, ő meg nagycica.

Normál cica súlya 3-5kg amúgy.

2022. ápr. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz súly ez, és még nőni fog. (Meg csontosodni.) Ne a súlyát nézzed, hanem azt, hogy ne legyen rajta fölös zsírpárna. (Ez nem azt jelenti, hogy lógjanak ki a bordái)
2022. ápr. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Kistermetű cicának mennyinek kéne lenni mégis? 3 kg körüli súly a valószínű neki felnőttkorára, ami teljesen normális, még kisebbek is vannak a kifejlett nőstények között.


Ez most nem csak rád értendő, de nem értem, mi megy itt a gyíkon, mintha verseny lenne konkrétan, hogy kinek a legnehezebb a macskája...Ha le mered írni, hogy a tiéd kicsi, rögtön megvádolnak, hogy éhezteted, de ha a tied a legnehezebb, akkor meg megy az ugatás, hogy dagadt vagy kamuzol (hiába ha leírtad, hogy nagytestű). Mintha trófeát osztanának érte, komolyan.

2022. ápr. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 amúgy igen, ezt én is észrevettem.
2022. ápr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!