Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meddig őrzi meg a frissességét...

Meddig őrzi meg a frissességét a nagy kiszerelésű macska eledel?

Figyelt kérdés
2 macskám van, és csak 1 fajta száraz vált be. A purina one 800 grammos kiszerelését veszem, de így sokkal drágább, mintha vennék egy közel 10 kilósat. Egy 10 kilós viszont közel 1 évre elegendő lenne nekünk. Attól tartok, annyi idő alatt tönkre menne a kinyitás miatt. Leginkább tapasztalat érdekel, akiknek nincs sok cicája, mégis nagyobb kiszerelést vesznek, mekkora a max. méret, meddig elég, és nem romlik-e az állaga?
2022. márc. 20. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kutyám van, ő is pici, nem eszik sokat.

Fogom a nagy zsákot, kiveszek belőle egy kisebb dobozba, majd a zsákot légmentesen lezárom.

2022. márc. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 6,5 kg-os Purizont szoktam venni egy cicára, egy évig simán eláll, nem volt még gond. Ilyen lezárhatós a teteje. De csinálhatod azt is, hogy a havi adagot külön rakod és akkor csak havi 1x kell kinyitni.
2022. márc. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
2 cicának 1 évre 10kg táp?? Azt hogy számoltad ki? Nekem 1 cica eszik meg 6,5kg-ot kb. 3 hónap alatt, még egész pici volt akkor is max. fél év alatt elfogyott!
2022. márc. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát nálunk a 800 grammos 3 hétre elegendo, úgy, hogy egésznap előttük van.
2022. márc. 21. 06:46
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam Purinát eszik a macs. 9.75kg-osat szoktam venni, amit kb. félév alatt zabál fel. Kirakom külön egy lezárható edénybe, ami kb. egy hétre elég, a többit meg elzárom. Nem romlik az állaga.
2022. márc. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!