Macska fél a gitártól?
Figyelt kérdés
A macskám agresszívan nyávog rám amikor gitáron játszok (főleg az akusztikusnál). Leginkább akkor amikor külön húrokat játszok(fingerpicking). Aztán beszélek hozzá és válaszol agresszív nyávogással. Lehetséges hogy nem szereti vagy mi a baja?(mert ha valamit nem szeret vagy fél tőle akkor inkább elmegy vagy elmenekül)2022. márc. 15. 06:46
1/5 anonim 



válasza:





Szerinte hamisan játszol és ezt szóvá is teszi. :)
2/5 mantis religiosa 



válasza:





Macskanyávogásra macskanyávogás a válasz.
3/5 anonim 



válasza:





Valszeg idegesíti a gitárod hangja.
4/5 anonim 



válasza:





Ha félne, akkor volna egyértelmű a menekülés.
Az agresszív nyávogás mit jelent? Ugyanis ha egy macska agresszív, akkor morog/fúj, vagy azt a furcsa, óbégatás szerű hangot hallatja (csak mert ami a fejemben van, az nem igazán nyávogásszerű hang).
Nagy eséllyel amúgy igaza van a hármasnak, és pusztán idegesíti a hang.
5/5 anonim 



válasza:





Nem szereti. Az enyém se bírja elviselni
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!