Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Károsíthatja ez a macskát?...

Károsíthatja ez a macskát? észreveszi magától?

Figyelt kérdés
bocsánat hülye kérdésért, csak kicsit aggódom, olyan a családi házunk padlása hogy fel tudnak, és szoktak is járni oda a környéken kószáló macskák, szerintem aludni is, meg van amikor ott harcolnak. és most le lett rakva üveggyapot szigetelés, ilyen tekercses az egész területre. tudom hogy nem egy életbiztosítás embernek sem mert szúrja stb ha érintkezik vele, a macskának lehet baja tőle? vagy össze tudja kapcsolni hogyha elkezd vakarózni hogy ettől lehet, elkerüli ezután?
2021. dec. 22. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem lesz max nem megy oda tobbet
2021. dec. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Meg fogja oldani a macska, ne félj.

Elképesztően jól vigyáznak magukra, nem lesz gond.

2021. dec. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem éreznek belőle. Több macskámkvázi hempergett benne, engem szrrá szúrt. Nekem fájt, ők meg vígan elvoltak.
2021. dec. 23. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem zárult happy enddel a dolog, apámék megkeresték és becsinálták a lyukat ahol fel tudtak szökni a macsekok olyan nyer s indokkal hogy nem akarják hogy összeszarják-hugyozzák ezt is, mert állítólag az is ment, szóval más alvóhelyet kell keresni a macskáknak. remélem megoldják
2021. dec. 23. 20:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha esetleg opció, tudsz készíteni ilyen macskaházat dobozból, esetleg szigetelésként hungarocell-lel, bepül szalmával.
2021. dec. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!