Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 5 hónapos cicának (3kg) lehet...

5 hónapos cicának (3kg) lehet már nem junior kaját adni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 21:54
 1/5 anonim válasza:
Mi olyan 4-5 hónapos koruktól kezdtük őket át szoktatni a rendes kajára, szerintem semmi akadálya!
2010. szept. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 hernyó9 ***** válasza:
szerintem is lehet:D
2010. szept. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Úristen légyszíves mondd el nekem, hogy mivel eteted :)

Nekem egy Maine Coon nőstényem van most 4 hónapos és csak 2 kg. Pedig Royal Canin Maine Coon kittennel etetem :)

2010. szept. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ne azzal etesd:-))

Semmi különöset nem eszik,alutasakosat meg szárazat,meg házikosztot is!Egyébként nem kövér hanem izmos meg nagy szépség!

2010. szept. 4. 13:01
 5/5 Renáta1991 válasza:
Nem azért,de az én kb 1 éves és 2 hónapos macskám is junior kaján él,mert azt szereti! Bár én nem adok neki mindig macskakaját,inkább házikoszt! Jobban megis eszi a házi kaját,meg nekem az orvos mondta hogy a macska kaja nem sok húst meg olyan dolgot lát ami jót tenne a macskáknak,csak televan olyan anyagokkal amire gerjed a macska,és hogy megegye!
2010. szept. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!