Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mekkora területen mozog egy...

Mekkora területen mozog egy kóbor macska?Vagy mindig máshol van,megy egyik helyről a másikra a vak világba?

Figyelt kérdés

2021. nov. 4. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Elvileg 2 km a vadászteruletuk
2021. nov. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

Nem kéne, hogy legyen kóbor macska vagy ivaros kijárós/kinti. Nagyon kártékonyak. De nem ezt kérdezted csak leírtam, hogy ebben tisztában legyél... Itt az igazi válasz:

Átlagosan a vadász területe 2 négyzet km, de több típusa is van ezeknek.

A legtöbb macska nem hadja el a várost vagy falut ahol kóborol ugyanis kukákból és pár jó indaltú embertől kap kaját így nem látja értelmét elmenni.

Vannak azonban olyanok is akik erdőbe mennek ezek általában azok akiket megvertek vagy kikergette őket valami, ezek általában mennek a vakvilágba és levadásznak mindent. Nem mintha ezzel kitűnnenek a többi közül.

Vannak kolóniákba rendeződtek is ezek csoportosan 1-1 elzárt helyen alszanak és eltűrik egymást, általában egy belterjes család, de csak a parrzási szezonban foglalkoznak egymással.

A legritkább az emberektől távol kialakult kolónia. Nincs annyi együttműködés mint egy oroszlán falkában, de egy kicsit több mint a szimpla koloniában.


Nem pont erről szólnak, de hasonló:

[link]

[link]

[link]

2021. nov. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%

*Hagyja

Ha már kiosztasz valakit írj helyesen.

2021. nov. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3

Senkit nem osztottam ki és előfordul a helyesírási hiba egy hosszabb szövegben. Én csak válaszoltam a kérdésre te annyit se voltál képes megtenni.

2021. nov. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%
Ivartalanízsd! Hogy mered kiengedni a házból a madzskádat??? A madzska nem kinti álat! Csak bentiii! Azér góborol!
2021. nov. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyszer láttam a tv-ben gps-t raktak macskákra megnézzék mennyit kóborolnak,és általában egész kerületeket bejártak,kóboroltak egy éjszaka alatt.
2021. nov. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!