Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vad cicákat hogy tud megvizsgá...

Vad cicákat hogy tud megvizsgálni az orvos?

Figyelt kérdés
Ide jár két cica hozzánk enni. Az egyiknek könnyezik a szeme és tüsszögnek. El akarom vinni őket orvoshoz, de még ha valahogy be is fogom őket, hogy tudja az orbos megvizsgálni őket?
2021. okt. 8. 09:27
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Az állatorvos tudja, hogyan kell elbánni egy vad macsekkal. Végső esetben némi kis altatóval megoldja.
2021. okt. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Van egy ilyen macskazsák amibe belerakja és nem tud karmolni, csak a feje lóg ki.
2021. okt. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A legnehezebb resze a befogas, a tobbit mar az orvos megoldja.
2021. okt. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
orvos megoldja,befogadás nehéz utána jo lesz
2021. okt. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm, a befogást megoldom valahogy, bár nem szeretném őket ennyire streszelni ezzel a dologgal, de nem akarom hogy rosszabbodjon az állapotuk.
2021. okt. 8. 11:18
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Van kesztyűjük amin nem tud a macska átkarmolni, se átharapni. Mindig van ott segítségük, valamelyik lefogja a macskát. Plusz egy segítség, ha a grabancánál fogja meg, a macska ösztönösen lefagy, nem ficánkol. Az altatást nem hiszem hogy ilyen esetekben használják, túl kockázatos ahhoz, hogy vizsgálathoz alkalmazzák
2021. okt. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az előző cicám az orvosnál tombolt, amikor már nagyon beteg volt, pedig benti, "kanapécica" volt. Amikor ki akarták venni a branült a lábából, (amin infúziót kapott), teljesen megvadult. Nem szimplán nyávogott, hanem üvöltött, visított.. Ketten fogtuk le, hogy az orvos egyáltalán hozzáférjen, de engem is annyira sokkolt a dolog, hogy azt mondtam én képtelen vagyok tovább tartani (pedig bennem már 3 szem Xanax volt..). Azt mondták, pedig muszáj. Borzalmas volt.. Következő alkalommal már úgy vizsgálták, hogy szorítóketrecbe rázták bele a hordozóból, és azon keresztül kapott nyugtató injekciót.

Sajnos, már csak két napot élt szegénykém.:(

2021. okt. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az orvos mellett kéne legyen egy asszisztens aki fogja.
2021. okt. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!