Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák fáznak kint télen...

A macskák fáznak kint télen az udvarban?

Figyelt kérdés
2021. júl. 21. 23:30
1 2
 1/11 anonim válasza:
92%
Igen
2021. júl. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
igen
2021. júl. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
83%
Igen, a szőrük nem védi meg őket a fagytól
2021. júl. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Persze. Nekem kijárós macskám van, télen nem megy ki.
2021. júl. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
A kint tartott macska hamar meghal a hidegek miatt. Még a tanyákon is beengedik őket a tűhely mellé hidegben.
2021. júl. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%
Nem halnak meg.. ahogy a vadállatok sem. Kérdező, majd jön ezután hogy az őzike, egérke, kutyuska, madárka nem fázik-e? Mert a múltkor is így kezdőzött hogy ötvenkét állat végig legyen kérdezve egyenként hogy fázik-e..
2021. júl. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
21%

Hagyd 6os, felesleges...

Itt a sok fotelállatvédő, aki kutyánál nagyobb állatot max. az Animal Planet-en látott, már megmondta a tutit. Minden kinti macska megfagy télen és kész. Ezért sincs gond a sok kóbor macskával mert télen mindegyszálig elpusztul a hidegben.

2021. júl. 22. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37%
Jaja, értem én: ember nélkül minden IS elpusztul...Mert minden hülye meg életképtelen, és mi emberek vagyunk a világ közepei akiktől minden élő létezése függ. Elárulok valamit: a macskák (is) kiválóan boldogulnak ember nélkül.
2021. júl. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A macska szereti a meleget. A házban nálunk légkondi van, bent 25 fok, és már ez is zavarja, inkább kimegy és a napon vagy félárnyékban fekszik a 30+ fokokban. A macska mindig a melegebbet választja ha lehet. Télen amikor fűtés van, akkor is a lakás legmelegebb pontján fekszik, a modemen, vagy a radiátornál.
2021. júl. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta hogy nem szereti a meleget.. Én arra reagáltam aki szerint a macska elpusztulna kint. Van ám téli bunda, meg némi józan ész a macskáknál, tudják hogy kell menedéket találni, tudják hogy kell ételt szerezni, nem olyan hülyék hogy az ember nélkül meghaljanak.
2021. júl. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!