Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tudunk csinálni?

Mit tudunk csinálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mai nap folyamán, lett egy 8 hetes kiscicánk.

Hazahoztuk, minden rendben volt evett,ivott egy kicsit, utánna 1,5 órát aludt.

(kinti cica)

Beraktuk egy külön helységbe,ahol biztonságban van/lesz…

Most ahogy este, simogattam, játszottam vele, akkor dorombol.

Lekapcsoltam a lámpát, és becsuktam a kis ajtót…viszont még mindig keservesen nyávog(sír)

Tudom,hogy még nem szokott hozzánk, meg hiányzik az anyukája, de meddig fog ez a keserves nyávogás tartani?

Szép estét mindenkinek!


2021. júl. 6. 21:49
 1/10 anonim válasza:
100%
Fog egy ideig de 1. nap jobb lenne megnyuktatni hiszen teljesen idegen hely majd fokozatosan elszoktattni a nyugtatástól és így érteni fogja hogy jó helyen van
2021. júl. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Rendben!Köszönöm a választ!
2021. júl. 6. 21:55
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre ne hagyjátok egyedül.
2021. júl. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ebből azt érzékelte, hogy egy idegen helyre került, veled már kezdett kialakítani egy kapcsolatot, játszott, evett... egyszer csak beviszed egy másik idegen helyre és ott hagyod egyedül a sötétben, persze, hogy sír. Ahogy az első válaszoló írta, csak fokozatosan és minden rendben lesz. :)
2021. júl. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Semmiképp ne hagyd még egyedül, ilyenkor van rád a legnagyobb szüksége. Még ha benti ketrecben is, de úgy helyezd el, hogy minél közelebb legyen hozzád, tudjon enni-inni bármikor, és legyen egy elbújós helye is. Így egy-két hét alatt meg fogja szokni a helyzetet annyira, hogy ne legyen baj.
2021. júl. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
Nem lett cicátok… az nem macskatartás, hogy kicsapod a 8 hetes kisbabát egyedül éjszakára egy idegen helyre, távol az anyukájától. Szerencsétlent simán széttépi egy kutya, elüti egy autó, vagy “csak” eszik valami mérget. Inkább keress egy normális gazdit szegénynek. 😕
2021. júl. 7. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kedves #6-os!

A kiscica egy külön helységben van,ami neki lett berendezve…kutya,más macska nem tud oda bejutni…méreg sincs a helységben…mindenki normálisan tudott válaszolni,de te nem

2021. júl. 7. 09:17
 8/10 anonim ***** válasza:
25%
“Kinti cica”… 🤦🏼‍♀️
2021. júl. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na hogy telt az éjszaka?
2021. júl. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem is egy ideig még nem kéne egyedül hagyni, de amikor már nagyobb macska céleszerűbb ignorálni ezeket az ajtóban lármázásokat, mert ha látja h nem ér el vele semmit akkor nem csinálja.. nekem az idősebb macskámat kb 2 hónapba telt leszoktatni erről. gondolhatod mennyit aludtam, de utána már nem próbálkozott. Aztán mikor új helyre költöztem a jelenlegi párom beszoktatta az ágyba is... úgyhogy csak az lett amit a macska akart... :) Igazából már nem is bánom mert szeretem én is nagyon :)
2021. júl. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!