Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Honnan tudom hogy már nem...

Honnan tudom hogy már nem bolhás a macskám?

Figyelt kérdés
Kb. kettő napja kapott spot on bolhaírtót, az előtt sajnos bolhás volt. Az az igazság hogy én szoktam nézni mivel a pocija fehér viszont a háta fekete, mielőtt beadtam neki a spot ont láttam a pociján a bolhákat de most nem látom. Még félek kijelenteni hogy bolhástalan mert mi van hogyha van benne? Fésülni is fésültem, de nem jött ki semmi. Lehet az a baj hogy nem bolhafésűvel fésültem? Vakarózni sem láttam már, azelőtt mikor játszottunk folyton vakarózott. Légyszi segítsetek hogy honnan lehet tudni hogyha már nem bolhás.

#macska #bolha #bolhairtó #Bolhasmacska
2021. jún. 30. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jól csinálod, valószínűleg már nem bolhás.
2021. jún. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet buta kérdés viszont az állatkereskedésben azt mondták nekem hogy ki kell fésülni a halott bolhákat viszont a fésüben semmi nincs. Hova tűntek a bolhák? Vagy ki pattogtak belőle?
2021. jún. 30. 14:27
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
igen valószínűleg kimásztak, elmenekültek
2021. jún. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszát! Elvittem a dokihoz és ő is azt mondta hogy nincs már benne! :)
2021. jún. 30. 21:54
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

Feneke körül ha elhúzod a szőrt, és a bőrén már nincs fekete borsszem méretű bolha ürülék, akkor valszeg nem bolhás. Jellemzően ott szokott lenni.


De ha biztosra akarsz menni, megismételheted a spot ont egy hónap múlva. De egy jó spot on kb 3 nap alatt csodát tesz.

2021. júl. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
5. Vagyok, bocsi félreérthetően írtam, a feneke körül, de a farok tövében gondoltam. Szóval a háta felőli részén, nem a hátsójánál.
2021. júl. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!