Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskám olyan helyre ellett...

Macskám olyan helyre ellett ahova nem kéne?

Figyelt kérdés

Tegnap a macskám ellett és kikészitettem neki egy dobozt.

Ennek ellenére a hálószobába a francia ágyunk alá ellett, hiába tettem bele a macskát még szülés előtt a dobozba kiugrott és inkább bement az ágy alá.Nem maradhatnak ott a kiscicák, mikor lenne a legalkalmasabb őket átrakni a dobozba?


2021. jún. 16. 14:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Mondjuk most. Nem cukorból vannak baszki. De egyet nem értek, miért nem ivartalaníttattad a macskát akár vemhesen is?
2021. jún. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
A te macskád, neked bármikor. Idegen ne nyúljon hozzájuk.
2021. jún. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A macskák nem oda ellenek, ahová te gondolod, hanem oda, ahol biztonságban érzik a kölykeiket. Ha berakod őket a dobozba simán lehet, hogy visszarakja őket, vagy keres másik helyet 🙂
2021. jún. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ.

Gondoltam egyébként, hogy jönni fog majd az, hogy miért nem ivartalanítattam ki a macskámat.:D

Kedves 1. Nem tervezem szaporítani a macskákat. (Mielőtt ez lenne a következő támadási pont)

Csak hogy megnyugodjon a kis lelked hidd el ivartalanítva lesz. Ezt a terhességet nem vettem időben észre, mert kicsit pufók a macskám és azt hittem szimplán dagi. Remélem kielégítő választ kaptál a kérdésedre! :)

2021. jún. 16. 15:35
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

"Nem tervezem szaporítani a macskákat."

Fent még ezt írtad: "Tegnap a macskám ellett"

Most akkor melyik?



Egyébként elrakhatod őket nyugodtan máshova, de úgyis vissza fogja hordani az anyjuk arra a helyre, amit ő választ és amit biztonságosnak ítél.

2021. jún. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

Nem tervezed, de máris szaporítottál.

*Vemhesség, és az sem oké hogy túlsúlyos a macskád.

Mégis hogy lett vemhes? Ha kijárós (ez mindenhogy felelőtlenség), akkor főleg alap hogy ivartalan. Ha benti és véletlenül egyszer kiszökött, még megbocsátható lenne, de ugye akkor is lehet vemhesség alatt ivartalanítani. Felelőtlen gazda vagy, és ezzel egyszerűen nem lehet vitatkozni. Legalább egy kis megbánás lehetne benned.

2021. jún. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Feltettem a kérdésemet és rá a választ várom. Nem az ész osztást.

K*rv@ nehéz lehet értelmesen válaszolni egy kérdésre úgy látom, bár nem is vártam mást.

Úgy látom nektek minden felelőtlenség, kitalálom nektek sose volt semmilyen problémátok macskák terén, mert ti annyira tökéletesek vagytok! De betámadni az embert az megy. Gratulálok innen is, szép napot nektek!

2021. jún. 16. 18:14
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
Írtunk már választ. És nem, valahogy nem volt, nem lett mindenki szaporító.
2021. jún. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Tevenyereggyarto ***** válasza:
84%

Azért ha ivarosan kint mászkált (pláne úgy ,hogy tüzelt, azt csak láttátok, nem?) akkor számíthattatok volna arra ,hogy vemhes lesz.

Mindegy, már megtörtént. Van rá esély ,hogy pár nap-hét után elviszi őket egy másik helyre mert szoktak ilyet, de ha elviszi sem valószínű ,hogy oda ahova te akarod. Ami most fontos ,hogy rendes táplálást kapjon az anya, a kölyköket legfeljebb 8 hetes koruk után ajándékozzátok el s lehetőleg olyannak aki ivartalanítani is fogja (szerződést is írhattok, ha jól tudom “magánszemélyként” is lehet ilyet csinálni de javítsatok ki ha tévedek), ahogy ti is az anyát, szóval akár már most konzultálhattok állatorvossal.

Azt pedig nyugodtan beismerheted ,hogy felelőtlen voltál. Már az sem túl jó ,hogy annyira dagi a cica ,hogy nem látni ha vemhes. Az ,hogy vemhes lett meg pláne felelőtlen dolog volt mert ezt meg kellett előzze más felelőtlenségek minthogy ivarosan kint járkált.

2021. jún. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%
Ha elolvastad volna VÉGIG a válaszokat, akkor láttad volna, hogy többen is írtunk választ a kérdésedre.
2021. jún. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!