Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van arra bármi remény, hogy...

Van arra bármi remény, hogy egy keverék cornish rex cicát találok valahol?

Figyelt kérdés
Nyilván semmi esély rá, hiszen nagyon értékes cicák és tenyésztik őket, de hátha valami "baleset" történik egy cornish rex nőstény és a szomszéd sima házimacska kandúrka között...
2021. máj. 4. 21:36
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nekem a cornish rex cicák energiaszintje vállalhatatlan, viszont külsőre egyszerűen nem tudok náluk szebbet elképzelni.
2021. máj. 4. 21:36
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, ugyanis a tenyészetek csak ivartalanítva vagy kötelezettséggel adnak el kedvencet. De még ha lenne is, akkor is keverék lévén nem tudnád igazolni, hogy félig cornish rex, tehát olyan macska nem létezik, amire ez biztosan igaz...

Mellesleg kicsit olyan, mint egy laharcolt kóbor macska, nagy fülekkel. A macskák energiaszintje pedig inkább egyedfüggő, ha találsz tenyészetet, fogadj onnan örökbe egy idősebb, már nem ellő nőstényt.

2021. máj. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Miért akarnám igazolnni, hogy félig CRX? Jáj.

Nem olyan, mint egy leharcolt kóbor macska szerintem, ha szerinted igen, akkor lelked rajta. :)

Elég sok videót, képet néztem róluk és nagyon magas az energiaszintjük. De ezen sem fogunk összeveszni.

2021. máj. 4. 21:52
 4/12 A kérdező kommentje:
-n
2021. máj. 4. 21:52
 5/12 Metionin ***** válasza:
100%
Nincs. Én még tenyésztőt sem tudok az országban pedig nekem is az egyik kedvenc fajtám.
2021. máj. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Van tenyésztő. Több is. :)

[link]

[link]

2021. máj. 4. 22:07
 7/12 Metionin ***** válasza:
100%
Basszus, pedig kerestem régebben :3 köszi a linkeket, megnézem őket ^^
2021. máj. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Hát, én találtam egy kóbor bengáli mix kölyök cicát, neked is lehet még reményed :)
2021. máj. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Van tenyésztő, de a cicák csak bentiek, és a kiscicák is csak bentiek lehetnek. Az esély kb 0.
2021. máj. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%

Mi egy török angóra keveréket találtunk az utcán. Egy elhagyatott házban lakott, aztán beugrott a kocsiba és hazahoztuk. Gyönyörű, hosszú szőrű, 5 kilós nagy kandúr.

Igazából van rá esély csak kicsi, hogy fajtajellegű macskát találsz. Arra meg hogy pont azt a fajtát ami neked kell, mégkisebb.

2021. máj. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!