Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Általában melyik hónapban...

Általában melyik hónapban születnek a kiscicák?

Figyelt kérdés
Egyik szomszédunk cicája valamiért nem hajlandó feljönni a pincénkből.Lehet azért, mert kiscicái vannak odalent? Sajnos a pince elég nagy és számos helyre el tud bújni. Csak egyszer találkoztam vele, azóta elő se bukkan, illetve néha nyávogást lehet hallani, de az az utcáról is jöhet,csak furcsa hogy mikor le megyek már nem hallom. Kinyitottuk már neki az ajtót,hátha kimegy, de nem(ezt onnan tudom, hogy mindig teszek ki neki vizet és egyszer kétszer egy kis eleséget is, mert nem akarom,hogy a pincébe valami olyat egyén meg ami nem tesz neki jót.)

2021. márc. 9. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Meg csak most van párzási idoszak
2021. márc. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%

Március végétől május elejéig nagyjából.

Szerintem még korai, hogy kiscicái legyenek, de látunk már csodákat.

2021. márc. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%

Tévhit hogy csak bizonyos időszakokban bagzanak, akármikor lehetnek kiscicák.

Az enyém pl télen született, januárban. Májusban találtam meg az utcán nagyon betegen, az orvos állapította meg a korát a fogai alapján.

2021. márc. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Egész évben tüzelhet a nőstény és születhetnek kölykök. Szóval simán lehet, hogy lefialt a pincébe.
2021. márc. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%
Az én egyik macskám február 12-én született.
2021. márc. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!