Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől ilyen kedvetlen és...

Mitől ilyen kedvetlen és ellenséges a cicám?

Figyelt kérdés

Nézi, ahogy dolgozok a gép előtt, oda szokott nyávogni is és random megharap majd elszalad. Szoktunk nyávogni párat egymásnak. Lefekszik elém a komódra majd lelógatott fejjel mély szomorúsággal néz, de mikor odamegyek egy kis simításra elszalad és jól megharap. Ha kimegyek egyből bokán harap mindkét irányba. Mellém nem fekszik, elmegy ha odamegyek én is az ablakhoz, elbújik inkább. Most akkor foglalkozzak vele vagy ne? Mi baja van velem?

Kiteszem a kaját reggel, jól megsimizem vagy ha mellette megyek el de erre megharap. Előveszem a játékot este 10kor vérben úszó bedagadt szemekkel hogy csak egy kicsit még játsszunk mert nem volt idő nap közben, amit lehasalva, fülelve néz, de nem játszik vele max. 2x levadássza. Raktam ki focikat és más cuccokat, direkt gurítom is neki mikor épp eszembe jut, de semmi. Hajnalban meg jön oda az arcomba tolni a se..lyukát és a farkát hogy simítsam.

Ivartalan csaj cica.


2021. febr. 13. 20:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt is megfigyeltem, hogy amíg mobil van a kezünkben, addig nem jön ide! Felnéz, majd visszamegy. Pedig azonnal leteszem és nyúlok felé, simítanám, csak nem engedi. Féltékeny a gépekre???
2021. febr. 13. 21:10
 2/5 anonim ***** válasza:

A "szomorú tekintet" majdnem 100%, hogy nem az, csak te magyarázod bele. A macskának nem igazán van szomorú nézése, a mimikája elég szegényes, máshogy lehet megállapítani a hangulatukat is.

Amit írsz a harapdálásról, az nekem inkább játéknak tűnik. Nekünk is csinálja ezt a macskánk, bár valamiért az anyámmal szereti legjobban. Random megtámadja a bokáját, közben meg fetreng.

2021. febr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehet hogy arcizma kevesebb van, de hogy nem tud érzelmet közölni vele azzal nem értek egyet. Mellé a kiadott hang, a testtartás, szem és tekintet.. szomorú a cica! Látni! Tudom, hogy mikor hív játékra és mikor dühös ez a támadás. Csak az okát nem! Hogy ha igényli a több törődést, akkor miért nem engedi meg!
2021. febr. 13. 21:20
 4/5 anonim ***** válasza:
SZerintem csak nem értesz a macskákhoz. Teljesen máshogy fejezik ki magukat. A szomorú macska inkább elvonul, nem megy oda nézni rád.... Sok-sok év macskamentős tapasztalat, elhiheted.
2021. febr. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

egyrészröl ivartalnits,tombolnak benne a hormonok.

Másrészröl vannak ilyen macskák.Hugom macskája is ilyen,és egy ismerősöm macskája is.A miénk szerencsére nem.

A hugom a kiscicát 5 hetes korában találta.Mivel nem a testvéreivel,anyamacskával nőtt fel nem tudott szocializálódni.

Nem tudja hol a határ,neki a játék harapásbol karmolasból áll.

Kutya macskának nekimegy.Mindent széttép összetör,mindenhova felugrál.

Kb pokol az életük vele😀kiidegeli az embert😀

Szerintem keress könyveket macskákról.Macska pszihologiáról szóló könyveket.Lehet megtaláljátok a közös nyelvet

2021. febr. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!