Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Felnőtt cicának is lehet...

Felnőtt cicának is lehet csipás a szeme?

Figyelt kérdés

Ma reggel vettem észre, hogy a nyolc hónapos kandúromnak mindkét szeménél csipa van, kamillateás vattapamaccsal kitisztogattam neki,azóta nem jött vissza.

Felhívtam az állatorvosi ügyeletet ott azt mondták továbbra is borogassam neki és figyeljem mennyire csipásodik a szeme, mert lehet csak jól aludt és attól is lehet csipája mint az embernek.

Volt már valakinél ilyen? Holnap felhívom azért az állatorvosunkat.


2021. febr. 7. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze. A minekeknek is sokszor van, mondjuk sokat is alszanak. Ha eszreveszem mindig letorlom nekik de amugy ok is letisztitjak.
2021. febr. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ csak megijedtem nehogy kötőhártya gyulladása legyen vagy macskanátha :/
2021. febr. 7. 12:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Azert figyeld a macskat folyamatosan, mert nem biztos, hogy csak ennyi volt.

Az en cicamnak (5 eves,benti ) soha nem csipas a szeme. Vagy ha igen, ugyesen eltakaritja es nem latom meg :D

2021. febr. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!