Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nőstény vagy kandúr ?

Nőstény vagy kandúr ?

Figyelt kérdés
Jelenleg 2 cicám van, egy nőstény és egy kandúr. A kandúr a dominánsabb. A párommal szeretnénk még egy cicát, de nem tudjuk eldönteni milyen neműt válasszunk.

2021. febr. 4. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Ha választani lehet, akkor kandúr. Egyszerűbb az ivartalanítása. Ha egy bokor vagy autó alól kell kihúzni/menteni/befogadni, akkor nem nézek a farka alá.
2021. febr. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Nálam a fiúk hízelgősebbek. :)
2021. febr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Mivel gondolom a meglevok is ivartalanok, es a joveveny is az lesz, igy nyilvanvaloan mindegy az o szempontjukbol. Nekem volt mar fiu es lany cicam is, mindketto nagyon bujos volt, nem vettem eszre kulonbseget.
2021. febr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, mindketten ivartalanok, de a tesóm egy ideig nálunk lakott a cicájával együtt,ő is ivartalan , de még volt köztük a dominancia harc, egyébként jól kijöttek. Vagy ilyenkor amikor már ivartalanok nem számít milyen nemű az új jövevény?
2021. febr. 4. 20:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Nalunk nem szamitott, az eletkor se,de baratnomeknel van egy nagyon dominans ivartalan kandur (keson lett ivartalanitva, gondolom ezert), aki nem tur el mas macskat maga mellett. En azt ajanlom, biztos, ami biztos alapon, hogy legyen a cicus fiatalabb a tobbieknel, ugy talan konnyebben menne a beilleszkedes.
2021. febr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekünk 2 ivartalan kandúrunk van és sokszor verekednek egymással :/

Mikor nőstény macskáink voltak, azok jobban kijöttek egymással, nem verekedtek össze annyira, sokszor össze is bújtak.

2021. febr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
7es vagyok, még egy gondolatot elfelejtettem. A szomszédnak egy ivartalanított nősténye van, 2x vittek mellé új kis cicát (azok is ivartalanítva lettek), de egyiket se tűrte meg.
2021. febr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a két kandúr bújik össze és a nőstény a főundok. Ivartalanok.
2021. febr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!