Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az állatorvosi rendelőről?

Figyelt kérdés

[link]

Elsősorban a fogászat érdekelne, de bármilyen élményre kíváncsi vagyok.


2020. nov. 7. 11:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem jártam ott, pedig arra lakom. Új lehet a hely, ha az igazgató 2018-ban végzett. Így biztos ambiciózusak, alaposak stb. Viszont ha valahol nincsenek kint az árak, az lehúzásgyanús. De nyilván lehet az árakról tájékozódni telefonon (?). Ilyet, hogy macskabarát, még sosem láttam. Ez nekem nagyon tetszik. Még a Rexben is egy helyen kell várakozni kutyának, macskának, görénynek nyúlnak stb, pedig a Rex is fiatal banda és az áraik is húzósak. Ha belefér a keretbe, egy próbát megér. Első hely, ahol érezhetően a cicák az elsők:) Eddig minden állatorvosnál úgy éreztem, hogy a kutyák a fő sztárok, a macskák meg... azokból úgyis sok van. Mi már máshova járunk, de ha most keresnék állatorvost, lehet, hogy adnék egy esélyt a helynek. Bocs, h. tapasztalat nélkül írtam:)
2020. nov. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!