Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi idő amég kijön a...

Mennyi idő amég kijön a szőrgombóc a macska torkából?

Figyelt kérdés
Sohasem volt még neki, nemtudom mit tegyek. Péntekre van bejelentve orvoshoz oltás miatt, szóval mindenképp megmutatom, de addig adhatok neki enni normálisan? Sokat itattam és adtam neki egy kis kókusz olajat, nemtudom hogy szabad e vagy mi a teendő ilyenkor
2020. nov. 5. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Majd ki hányja, ha nem, lehet venni szőr pasztát.
2020. nov. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Szoroldo pasztat vegyel, ne olajat itass vele. Mondjuk en ilyet meg nem tapasztaltam, hogy szorgomboc lenne a torkaban, amig nem adtam neki ilyen pasztat, addig neha-neha magatol kihanyta, de ennyi. Szerintem etetheted nyugodtan normalisan.
2020. nov. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Amíg a torkából kijön, az az öklendezés kezdetétől számítva kb. 10 másodperc. De most tulajdonképpen arra vagy kíváncsi, hogy adhatsz-e enni a macskának, amelyik felöklendezett egy szőrgombócot?..... Mert arra az a válasz, hogy igen, feltétlenül.
2020. nov. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Van olyan macska, amelyik sose hány, a mieink mindig csak köhécselnek tőle, aztán megy tovább az élet.


Szőroldó paszta, malátás jutifali, macskafű vagy fűtabletta, és fésüld rendszeresen, hogy minél kevésbé hulljon.

A fentiekből szabadon válogathatsz és kombinálhatod.

2020. nov. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Minek nyeli le
2020. nov. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kijött egy nap múlva! Köszönöm a tanácsokat, ezentúl többet fogom fésülni
2020. nov. 13. 14:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!