Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Boldogok lesznek így a cicáim?

Boldogok lesznek így a cicáim?

Figyelt kérdés

Napi 4x etetés, de nem lesz előttük hagyva. 1x száraztáp(carnilove, pár csepp lazacolajjal), 1x szaftostáp(wild freedom), 1x jutalomfalat vagy kefir, 1x főtt kaja(nekik főzött só-fűszer nélkül, pl hal, húsfélék zöldségekkel összefőzve, tojás, csirke- vagy marhamáj) vagy nyers csontos hús, amin elrágódnak, de nem árt nekik(a nagyobbik imádta a csirke farhátat ropogtatni).

Napi 3 óra foglalkozás, ebben benne van a játék, szeretgetés, fésülés stb, persze ezen kívül is amikor épp láb alatt vannak úgyis meg vannak szeretgetve mindig.

Jó időben napi 2x20 perc hámmal-pórázzal kint a friss levegőn, olyan helyre vinném ki őket, ahol nincs nagy forgalom, sok idegen ember, kutya, macska, pl távolabbi rétre, fák árnyékába, napra, ahol sok az egér, pocok a mezőn a kukoricás mellett és a közelében van egy kis patak féleség, annak mentén egy fasor, bozótos. (Ehhez lenne egy kérdésem, ilyen esetben is veszélyesek rájuk az olyan betegségek, amiket a kinti cicák verekedések, párzás útján kapnak el? Vagy bármi más, amit elkaphatnak így, hogy hámban vannak kint, tehát közvetlenül nem érintkeznek más cicákkal, kutyákkal, de pl találkozhatnak más macskák ürülékeivel.

Leukózis é kombi oltást kapnak. Féreghajtót 1-3 havonta, meg szőroldó és multivitamin pasztákat mindennap.

Köszönöm.


2020. okt. 7. 14:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%

#9

Én akkor toltam hasonló terveket mint fent a kérdező, mikor kiskamaszként szerettem volna cicát és esküdöztem a szüleimnek hogy nagyon gondos gazdi lennék. :)))

Ilyesmit képzelek el a kérdező esetében.

2020. okt. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
72%

Persze.

Tisztán látszik.

2020. okt. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Na ez érdekes volt. A nyugdíjas szomszédomnak két macskája van, ezt mesélte, ezt látom nap, mint nap. Kíváncsi voltam mit szólnak hozzá tapasztalt macskások.

Azt hittem ámulni fogtok, milyen jó gazdi az ilyen.

2020. okt. 7. 19:33
 14/17 anonim ***** válasza:
80%
És minek kell kamuzni?
2020. okt. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
83%
Mondani barmit lehet. De ha meg igaz is, nem attol lesz jo gazdi valaki, hogy halalra eteti a macskajat. A tobbi, hogy vitamint kap, meg fereghajtot, es foglalkozast, az alap. Bar az en macskam inkabb alszik, nem igenyel napi 3 ora jatekot meg mittudomen mit. Meg a seta is oke, ha szukseguk van ra, de ugy gondolom, meg kell talalni az arany kozeputat.
2020. okt. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
84%
Na, legalább kiderült, hogy te vagy az aki lepontoz minden macskás kérdésre adott értelmes választ. Amint leírtad az újabb kamu dumát, máris mindenkinek ment negatívba a százalék. Pedig nagyon igaza volt itt sokmindenkinek. Csak remélni tudom hogy ezeket kitalálod, mint a többi kamu kérdéseidet is, és soha sem lesz semmilyen állatod, nem való neked még plüss macska sem!!!
2020. okt. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
29%

Az etetéseket ne keverd ennyire, mert kicsinálod a gyomrát vele.


Májat nem szabad sűrűn adni, mert túladagolod vele az A vitamint.


Úgyis akkor esznek amikor akarnak, addig nem hagynak békén amíg nem adsz nekik. Felesleges egész nap kint lennie a tápnak, mert ha finnyás a macska, akkor nem eszi meg már 1 óra után.

2020. okt. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!