Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiscicák érkezése, felvagyok...

Kiscicák érkezése, felvagyok készülve?

Figyelt kérdés

2 db cicánk lesz, már felnőttek, próbáltunk mindent beszerezni nekik.

Kaparófák:

[link]

[link]

Alom és a hozzá szükséges dolgok:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Fésűk:

[link]

[link]

[link]

[link]

Játékok:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Egyebek:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Tápok:

[link]

[link]

[link]

Kicsit hosszú, de akinek van ideje megnézni és válaszol, annak nagyon köszönöm



#Cica felszerelés
2020. szept. 27. 15:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem képek nélkül is érthető lenne, pár sort végigolvasni könnyebb mint ötven képen végignézegetni, és nem lopnád az ember idejét. Állatorvost választottál már?
2020. szept. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Előzőnek nagyon igaza van. Orvoshoz is viszed majd ugye?

A fotók közül meg egy sem nyitható meg. Vagy vírus, vagy valami más sz@r csak. Remelem a cicákkal jobban oda fogsz figyelni?!!

2020. szept. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Mii? Megnyithatóak a képek, szerintem megvan minden😄
2020. szept. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ezeket akarodajd megvenni?
2020. szept. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Igen, állatorvost is néztem.

Egy veszettség elleni oltás kell neki évente ha jól tudom.

2020. szept. 27. 15:59
 6/19 anonim ***** válasza:
65%
Más egyebek mellett . De az állatorvos majd elmondja a javasoltakat. [link]
2020. szept. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszi
2020. szept. 27. 16:17
 8/19 anonim ***** válasza:

Mi ez a sok link?

Veszelegy vagy két almostalat,stb,stbfe ezt minek raktad be?


Nem meg, hogy hányféle tavat lehet kapni?

Ennek semmi értelme sincs.

2020. szept. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
46%

Mennyit koltottel erre a sok baromsagra?


El nem hiszem, hogy ezt mind megvetted.

2020. szept. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Annyi, hogy ket macskanak minimum ketto alomtalca kell. En inkabb a fedetteket ajanlom, azzal nem csinalnak nagy kupit. Szerintem elobb legyen meg a macska, az almos dolgok,a tap,kajas edenyek, es majd utana szerezz be minden egyebet, amikor meglatod, hogy mennyire igenylik. Pl az a radiatorra rakhato fekvos ize nem tudom mennyire jo otlet, mennyire birja el, ha mondjuk ketten ugranak ra, az azert mar eleg nagy suly, nem hinnem, hogy a radiator erre lett kitalalva. Fesunek a furminatort ajanlom, szerintem annal nincs jobb,es boven eleg belole egy db, nem kell tobb.Talakbol is kell 2 vizes, 4 kajas, szaraznak es nedves tapnak, bar attol fugg, hogy etetsz, mert lehet csak tappal is, de az en cicam pl igenyli a (jo minosegu!) alutasakos kajat is. Es persze fozhetsz is nekik, de majd ez kialakul, hogy mit fogadnak el. A ham szerintem felesleges, egy macskat nem lehet ugy setaltatni, mint egy kutyat, en hiaba vittem ki benne a kertbe a cicamat, teljesen megorult, meg volt remulve, csak fekudt. Soha nem szokott hozza, ugyhogy nem eroltettuk. Persze ez nagyon egyeni, valakinek meg imadja a cicaja, lehet nalatok is igy lesz. Elore szerintem nem erdemes tul sok dolgot beszerezni,mert amugyis rajossz majd, hogy kb egy kupakkal tobbet jatszanak, mint a meregdraga jatekokkal. Illetve az en macskam semmilyen neki szant butort vagy fekvohelyet nem hasznalt, legszivesebben azoknak a dobozaban jaszik es fekszik, es az agy sarkan alszik :D. Egy kartondoboznak nagy sikere lesz, hidd el. Az allatorvos pedig fog ajanlani fereghajtot, meg kullancs es bolha elleni cuccokat, szerintem ezeket se vedd meg elore, mert nem biztos, hogy jot veszel. Nalunk pl a fereghajto paszta jott be, a tablettat nem tudtam lenyomni a torkan, mert veresre karmolt, kajaban pedig nem ette meg.
2020. szept. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!