Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska sulya 3 es fel honaposan?

Macska sulya 3 es fel honaposan?

Figyelt kérdés
Van egy cicam, birman es sziami keverek, kereken 1kg 700, ma reggel mertem. Nem eszik sokat, de szepen gyarapodik. Sajnos ahonan hoztuk, julius 24iken csak 1kg hoztuk el, madjen 3 honaposan ami keves. szeptember 2ikan lesz 4 honapos, kb 1kg900-2kg saccolom a sulyat addig, mivel eddig 3 heten belul 700 grammot gyarapodot. Nem tul sok? vagy ez jo? fel eves korara lesz 3 kg biztos.

2020. aug. 15. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem 1 éves a cilám 4 kg nyom és hát..nem is sovány nnem is kövér, de van súlya

szerintem a súlya rendben van.

a kérdés: kandúr? mert ha igen ott a 6-7kg is elfogadható

2020. okt. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem, nosteny. mostmar 5 honapos es 2 hetes es 2kg900 mar.
2020. okt. 16. 22:53
 3/3 anonim ***** válasza:

az szerintem jó súly, mondom enyém 1 éves lett és 4 kg kereken

talán vehetsz olyan tápot ami a royal caninn-nál van, kevésbé zsíros, azt hiszem light weight a neve.

mi cicánknál bevált:) segített megszabadítani egy kis súlyfeleslegtől, és mostmár napi 1 szaftos kaja, 2-3 maroknyi táp

2020. okt. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!