Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kibir ennyit egyedul a macska?

Kibir ennyit egyedul a macska?

Figyelt kérdés
Kedd reggel mennek el otthonrol, hagynak kint neki vizet es szaraztapot es tiszta almot aztan csutortok este mennek haza. Ennyit egyedul kibir a macska lakasban?

2020. júl. 22. 08:13
 1/10 Lena7 ***** válasza:
100%

Igen, kibír. Nem sok időre mentek el. Biztos, hogy egy kicsit rosszalkodni fog, ezért az értékes/veszélyes tárgyakat tegyétek el előlle (pl mosópor, szappan, asztili díszek stb nehogy baj legyen. Lehet, hogy egy kis angyal lesz, amíg nem vagytok otthon, viszont jobb félni, mint megilyedni)


Víz legyen neki nagyon sok, macskakajából meg kb annyi, amennyit 2 nap alatt megeszik.

2020. júl. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%
Haragban vannak a szomszédokkal, hogy nem lehet megkérni őket, nézzenek rá naponta a macskára?
2020. júl. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%

Ha van vize egy hetet simán elvan kaja nélkül, de szét szedi a lakást kaja után kutatva.

Egészségnek használ az ésszerű mértékű tápmegvonás!

2020. júl. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
4-esre ne hallgass, a macska szervezete olyan, hogy ha pár napig nem eszik, elkezd szétesni a mája, és elpusztul. Minek ad tanácsot olyan, aki csak árt vele???
2020. júl. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
5-ösnek igaza van abban, hogy bizony árt az egészségének; de túlélni azért túléli... Én megértem, ha nem akarsz senkit beengedni a lakásodba, de ennyi időre egy rendes panziót keresnék neki.
2020. júl. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Ilyen rövid időre nem érdemes panzióba adni. Esetleg nincs olyan aki tudja etetni a macskát? Szülők vagy szomszédok? Ha nincs akkor mielött elmész sok tápot rakj ki neki friss vizet és az utolsó nedves kajával való etetése legyen egy jóval nagyobb adag mint amit kapni szokott
2020. júl. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baja ha tényleg hagysz neki elég folyadékot meg kaját.
2020. júl. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
Csacska macska, ha van kaja, ablaka, átaltatja.
2020. júl. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
Nyugi, ha nem törődnél vele is kibírna ennyit! Amúgy a szokásos étel, víz és alom fog kelleni neki. Süssön be az ablakon a nap, ott tud nézelődni, tegyél le játékokat. Az étel és a víz több tálba kerüljön, olyan helyre ahol nem baj ha kiönti. 2 alomtálcát tennék ki, így nem olyan nagyon telítődik (nem kell ezért új wc, egy műanyag doboz is ok). Napi 2,5-3dl víz egy cica szükséglete, a konzerv és a tejes cuccok megromlanak melegben, ne felejtsd! Rakj el mindent, amivel kárt tehet magában (zsinóros játék, törékeny cucc, mérgező virágok, tisztítószerek), áramtalanítsd ami veszélyes lehet neki, konyhában ne maradjon semmi szúrós elől.
2020. júl. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2-3 napot kibír, utána fog pánikba esni. De szerintem van annyira okos hogy tudja hogy hazajön s a gazdinak csak dolga van. Én csináltam azt párszor hogy délelőtt mentem el és másnap este értem haza. A macskám szinte ugyanabba a pózban várt a lakásban ahogy hagytam. Vizet ivott bőven, evett és almozott is. Persze hiányoztunk egymásnak ez látszott rajta pedig kijárós macska.
2020. júl. 30. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!