Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális hogy ilyen sokat eszik?

Normális hogy ilyen sokat eszik?

Figyelt kérdés
A macskám ÁLLANDÓAN éhes. Nem túlzok, esküszöm hogy minden percben. Kertesházban élünk, és szúnyogháló van az ajtónál folyamatosan nyitogatja mikor van kaja a táljában. Vannak kismacskái, viszont már nem szopiznak ők rendesen esznek. Van olyan mikor a cica nem eszi meg a kaját, és akkor jön nyitogatni.

2020. máj. 30. 12:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem férges?
2020. máj. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem soványodott le a szoptatás alatt? Illetve ja, nem férges?

Nem csak terhesség és szoptatás alatt, hanem utána is többet esznek, hogy gyorsabban regenerálódjanak, mielőbb jöhessen a következő alom. Szóval nem ártana ivartalaníttatnod a cicákat, mert az is lehet, hogy máris vemhes újból.

2020. máj. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Szoktam neki féreghajtó tablettát adni. 2.: Lesoványodott, de azóta már kezd visszaálni a normális alakjába, 5 hete szült. Ivartalanításra hamarosan kerül sor :)
2020. máj. 30. 13:29
 4/15 anonim ***** válasza:

Hát akkor csak etesd:D

(#2 vagyok)

Ha nincs baja, csak feneketlen a gyomra, akkor vigyázz majd ne egye túl magát. De lehet csak ilyen időszakában van, a macskák általában tudják ezt maguknak szabályozni, én cicám is néha pár falatot eszik egész nap, néha meg 5x jóllakik:D

2020. máj. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Most nézem, éppen itt fekszik az ölemben, és itt a hasánál érzek ilyen kis dudorokat. Ez mi lehet?
2020. máj. 30. 14:20
 6/15 anonim ***** válasza:

Most már viheted műteni.

Enyémet szülés után 4 héttel már műtötték.

2020. máj. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A hasa alján érzed? Ha igen, akkor azok az emlői lesznek :) Ha mégsem az akkor nem tudom.

Am normális, hogy ennyit eszik.

2020. máj. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A vemhesség és a szoptatás alatt akár kétszeresére is nőhet a tápanyagszükséglete. Szóval tök normális. Mivel eteted?
2020. máj. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
7.: Az oldalán érzek ilyen kis dudorokat, kicsit kemények is. 8: Általában whiskas konzervekkel, reggel adok neki sonkát, nagyon ritkán szoktam neki ilyen paradicsomos konzerves halat adni (csak akkor ha magamnak veszem, és eszek, akkor adok neki egy kicsit), illetve szoktam neki ilyen pástétomot is adni.
2020. máj. 30. 14:48
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hát akkor nem csoda, hogy ennyit eszik. Amiket adsz neki az nem macskának való, nincs benne elég tápanyag.

A whiskas meg szemét!

Minőségi éhezésnek hívják ezt...

Olyan tápot adj neki aminek magas a hústartalma, nem ilyen nevetséges 4% mint a whiskasnak, legalább 30-40% legyen a hústartalom, de minél magasabb annál jobb.

A konzerv meg 90%-ban csak víz, ezzel etetsz és csodálkozol hogy éhezik.

2020. máj. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!