Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen színű cica a legaranyos...

Barni5 kérdése:

Milyen színű cica a legaranyosabb?

Figyelt kérdés
Nekem egy 1 éves vörös cicám van. Is szerintem a cica természete a színétől is függ. Írjátok le, hogy milyen színű a cicátok és hogy mennyire viselkedik kedvesen mennyire bújos stb.

2020. máj. 20. 10:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem orosz kék a szemem fénye. nagyon bújós. zafírnak hívják. igaz még elég kicsi csak 14 hetes.
2020. máj. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
63%
Nekem a fehér cicák tetszenek, azok bújósabbak.
2020. máj. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a fekete cicák a legaranyosabbak^^

Bár a szürkék is nagyon cukik tudnak lenni a fehér foltjaikkal.

2020. máj. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem függ a vérmérséklet a bunda színétől. Volt már cirmos és fekete cicánk is, mind külön egyéniség. Most 2 foltos macsekom van, egy alomból való, azonos nemű testvérek, nagyon hasonlít a mintázatuk, de erősen eltér a természetük. Mindkettő kedves, de pl. az egyiket alig lehet lefeszegetni az ember öléből, a másik meg nem szereti, ha felveszem, inkább ő bújik hozzám oldalról. Úgyhogy szerintem mindegyik cica aranyos. :)
2020. máj. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Lena7 ***** válasza:
68%

Szerintem nem a színtől függ ,hogy 1 cica aranyos-e vag, sem.🤷‍♀️

Egy fekete cica is lehet ugyan olyan aranyos ,mint mondjuk egy círmos.

Ez a cica jellemétől függ. Vannak olyan cicák akii bújósabbak és vannak olyanok ,akik kevésbé. (Volt egyszsr egy fekste cicám ,ő nem volt annyira bújós ,nem szerette annyira ,ha simogatják ,csak akkor lehetett simizni ha olyan kedve volt ,utánna ő meghalt és lett egy másik fekete macskám. Nah nála bújósabb és aranyosabb cicám még nem volt)


Most jelenleg egy fekete-fehér cicám van. Nagyon bújós ,imádja ha simizik ,viszont nagyon félénk (mentett cica ,valószínűleg bánthatták őt).

2020. máj. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Sokféle cicám volt már. Nekem a közönséges cirmos házimacskák a kedvenceim. Okosak, ügyesek, szelídek, gazdi-szeretők. Most fekete-fehér-vörös foltos van, nagyon szeretem, de ő kicsit szeszélyesebb, kiszámíthatatlanabb, mint a korábbiak.
2020. máj. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem is egy 1 éves vörös cicám van! Ő egy ördögfajzat, egy pici őrült:D De nagyon imádnivaló, annyira nem lehet rá haragudni semmiért😍
2020. máj. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
Volt már sokféle, zsemleszínű, cirmos, koromfekete, fekete-fehér, de mindegyikben volt valami, ami szerethetővé tette őket. A legutolsó a fekete-fehér kandúr volt, ő pl. hihetetlenül tudott nyekeregni, ha mondjuk éhes volt, olyan hangerővel nyávogott, mintha nyúzná valaki, de haláli volt. :)
2020. máj. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az én cicám is mindig nyávog ha éhes. Olyan cukik az ilyen kis nyekergős cicák.
2020. máj. 20. 12:15
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A vörös cicás vagyok, az enyém mindig beszélget, nem is egyfajta nyávogása van, hanem berreg, prüntyög, tutul, olyat is mond, ha nem kaphat valami kajából, amit kér, hogy ehh :D Meg naa :DD
2020. máj. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!