Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem merek kimenni a szobából,...

Nem merek kimenni a szobából, mert az ajtó előtt van egy (új) mérges, támadásra kész macska, mit tegyek?

Figyelt kérdés
nem kamukérdés, talált macska
2010. júl. 29. 15:46
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

figyelj ide kedves kérdező.

nemértem a hisztidet, de biztos egy kislány lehetsz max14éves.

De ha a macska FÉL akkor nyilván nem fog megenni. Ezért kedvesen kéne hozzá közeledned. Nemde?

Menj ki nyugodtan, ÚrIsten most mit csinál veled? Hadd fújjon meg morogjon, majd megnyugszik ha látja hogy nem bánta senki, esetleg hivd be a szobádba!

Amugy meg talált macskát házba?:O Kitudja milyen retkes.

2010. júl. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
vegyél magadhoz egy kis párizsit és dobd ki neki addig el tucc menni mig eszik és nem is fog bántani:D mível adtál neki élelmet lehethogy csak éhes és fél
2010. júl. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Macskaszállítóládában volt kirakva egy erdő szélén. Fajtatiszta perzsa, ápolt. Szerinted? Engedjem ki az udvaron, hogy világgá szaladjon? Nem retkes. És az ajtóm előtt ül, tehát sem seprű, sem párizsi, sem semmi, ugyanis nem jutok ki a szobából. Igen, félek tőle, és nem vagyok 14 és kislány.
2010. júl. 29. 16:55
 14/28 anonim ***** válasza:
szerintem is hívd be a szobába. Amugy az nem lenne jó ha kinyitnád az ajtódat résnyire? És ha akar bemegy, ha nem akar nem? Az úgy nem lesz jó ha félsz tőle... mert meg kellene szeretnetek egymást... magadhoz kell szoktatnod. és ha adnál neki valamit a szobádból amivel tudna játszani? akár összegöngyölöd a zoknidat vagy valamit és elguritod neki? Vagy odahívod magadhoz, leguggolsz hozzá? LEHET hogy azért is fél, emrt magányosnak érzi magát. Valamit kezdened kell vele, közeledj felé lassan, vagy mondom csak nyisd ki az ajtódat, ha csak ülsz vagy fekszel ugysem bánt, hadd szokja a helyét.
2010. júl. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

17:06os vagyok ismét:)

Jobb nem igazán jut eszembe, képzeld el hogy ha kivolt rakva akkor egyedül volt magányosan. Biztosan azért mérges mert azt hiszi hogy bántani akarod.

Barátkozz vele, persze neki is idő kell. De ha becsukod az ajtót ő emg kint ül egyedül akkor persze hogy azt érzi hogy nem szereted-pedig te csak félsz tőle. Magától nem fog rájönni hogy nem akarod bántani... neked kell jófejkedned vele:) remélem segitettem.

2010. júl. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
De nem lesz a lakásban, nem benn fog lakni, hanem van egy kinti helyiség cicaajtóval, ott ahol a másik macs. Egyébként az sem biztos, hogy megtartjuk.
2010. júl. 29. 17:12
 17/28 anonim ***** válasza:
engedd be a szobába,rakj ki neki egy tál kaját meg tejet(sokat ne mert hasmenése lehet)és egy idő után megnyugszik,addig ne csinálj vele semmit amig nem eszik,csak figyeld
2010. júl. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
xD hát ez nagyon nagy félni 1 ilyen kis dögtől hát ez xD
2010. júl. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
Ha ennyire félsz tőle minek a bánatnak vitted oda szegény cicát?-.-"
2010. júl. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 18:28 vagyok.

Szerintem ez kamukérdés. Jelentettem a moderátornak, majd ők eldöntik.

2010. júl. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!