Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűntek a kiscicák?

Eltűntek a kiscicák?

Figyelt kérdés
Tegnap megszult a cicánk és volt is neki helye kint meg minden ahol nem zavarjak. Ma lattam hogy mar nincsenek ott es eloszor azt hittem hogy az anyjuk vitte el valahova, de nem. Figyeltem a hazbol hogy merre megy de csak kint ucsorog meg ilyenek. Korbeneztem az egesz udvaron es sehol semmi. A kutya nem lehetett mivel o sosem bantotta oket de ha megis o lett volna akkor azert szerintem talaltam volna valami maradvanyt.

2020. máj. 8. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az anyjuk nyávogva keresi őket, ha eltűntek. Ha nem keresi, akkor ő vitte el őket valahová eldugni.
2020. máj. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, hogy egy kandúr megölte őket. Vagy valami ragadozó. A kutyában sem lehet 100% megbízni. De sokkal valószínűbb, hogy elvitte őket máshová. Nem fog egész nap velük lenni, szóval lehet hogy csak azért ücsörög most. Ha maguktól tűntek volna el, akkor most keresné őket.
2020. máj. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az anyamacska szokta őket hordozgatni néha, sokszor olyan helyre hogy sose találod meg, nem véletlen.
2020. máj. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Olyankor tesz ilyet a macska, ha megtörtént már, hogy korán elvették és kinyiffantották a gyerekeit.
2020. máj. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha az anyamacska nem keresi őket akkor vagy elvitte őket valahova, vagy megette őket mert életképtelennek látta őket.
2020. máj. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem is leírták,

-vagy megölte őket az anyjuk/másik kandúr esetleg valamilyen állat. Sajna előfordul az állatvilágban, a kandúr megöli a piciket, hogy az anya kénytelen legyen vele újra párosodni.

-Vagy pedig az anya cica ügyesen elrejtette őket.

Tegyél ki az anyának minden nap élelmet, pár hét múlva lehet a picik is jönni fognak az mamival. :)

2020. máj. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!