Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nyávog furán az egyik...

Miért nyávog furán az egyik cicánk?

Figyelt kérdés

Van egy macskánk, aki általában válaszol, ha szólunk neki, de nem úgy nyávog, mint más macskák, hanem nagyon halkan, mintha suttogna. Néha kicsit olyan a hangja, mintha megköszörülné a torkát :D Egyedül akkor hallottam "normálisan" nyávogni, amikor fürdettük.

Ez miért lehet? Van más is, akinek suttogva nyávog a cicája?


2020. máj. 5. 12:56
 1/6 anonim válasza:

Nekünk 3 macskánk is ilyen volt, eleinte furcsa, de boldog és CSENDES élet van egy halk cica mellett. :D

Tippre talán másképpen képzi a hangokat, mert ő úgy tanulta meg. Mint a kisgyerekek akik pöszén beszélnek és logopédushoz kell járni hogy kijavítsa a beszédhibát. Macskalogopédus hiányában eh megmaradt nála. :D

2020. máj. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, A miénk ordít veri az ajtót.
2020. máj. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert Neki ilyen a hangja. Nekem az egyik cérnavékony hangon nyávog, azt is nagyon ritkán. Egy másik beszél vissza néha, rendes macskahangon, nyávogva. A többi pedig nem is nagyon szólal meg. Inkább dorombolnak, hangosan. 😊
2020. máj. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is csak akkor hallom rendesen nyávogni a macskámat, ha rálépek a farkára. Amúgy dorombol, meg purrog, meg halkan, rekedten nyivákol egy rövidet, aztán ennyi.
2020. máj. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2020. máj. 5. 14:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Enyém kb. 4 éves koráig csak cirregett. aztán egyszer véletlenül kizártuk az előtérbe, sokáig nem vettük észre, míg meg nem hallottuk a kétségbeesett ordítását. A stressz meghozta a hangját. Azóta nyávog, de csak néha-néha, főleg ha éhes.
2020. máj. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!