Ha mész jutott a kiscica szájába mit tehetek vele?
Figyelt kérdés
Nem tudom jutott e a szájába,de a négy lába,hasa arca orra tiszta mész volt,belemászott ugyanis egy meszes vödörbe,megfürdettem,de nem akar most enni és olyan kis fura,nem jól néz ki.2008. nov. 21. 13:43
1/4 anonim 



válasza:





elképzelhető h megrémült, attól ami vele történt, azért viselkedik furcsán. de mindenképp vidd el állatorvoshoz, ha fontos neked.
2/4 A kérdező kommentje:
Igen,nagyon fontos nekem.Felhívtam az állatorvost és ő is azt mondta hogy valószínű megrémült azért nem eszik,hiába vinném el nem tudna vele mit csinálni,itassak vele minél több folíadékot.Hát nagyon remélem hogy helyrejön.
2008. nov. 21. 14:48
3/4 anonim 



válasza:





A mésszel vigyázni kell, mert kimarhatja a bőrét, szemét stb. Szerencse, hogy időben észrevetted és megfürdetted. Legyen jó meleg helyen, simogasd sokat és vegyél neki valami finom ennivalót! Remélem, hamar rendbejön!
Lehet egy másik állatorvosnál is próbálkozni kellene... azért nem ártana, ha látná egy szakember is!
4/4 anonim 



válasza:





Ennyit mondott az orvos??
Na nehogymár
A kiscica valszeg sokkot kapott, amivel igenis el kell vinni állatorvoshoz
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!