Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskaajtó alá beszorul a...

Macskaajtó alá beszorul a cica mancsa. Adnátok ötleteket mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Három cicám van, abból eddig kettő ügyesen használta. (Kb. 3 hónapja van az ajtó)Az egyik nagyon félve bújik át, előbb kitolja a mancsával, majd átdugja a fejét. De van néha, hogy kitolja a lábával, majd meggondolja magát és vissza húzza, de nyilván akkor alá ékelődik. Mit lehetne maszekolni az ajtón, hogy ez ne tudjon megtörténni? Gondoltam már arra, hogy faragok le egy centit az ajtó aljából, és a rést kipótolom szivaccsal. (Férjem szerint ez hülyeség). Mágnesen nem múlik, egy ideig mágnes nélkül használták míg megszokták, akkor is beszorult a cica.

Olvastam egy egy fórumon, hogy nem egyedi eset, de megoldást nem találtam a válaszokban.


2019. dec. 18. 19:26
 1/1 anonim ***** válasza:
54%
Beszélj vele.
2019. dec. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!