Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Más is úgy van, hogy egy...

Más is úgy van, hogy egy állatban sokkal több szeretet van, mint egy emberben?

Figyelt kérdés

Még a saját szüleiben sem bízhat manapság az ember, sőt. Egy idegen meg.

Akármelyik macskában, kutyában több szeretet van és önzetlenül ad.


Ez nem ilyen depis szöveg, de annyira önzetlen egy állat, meg annyi érzése van, szeretetet ad, mégis sokan fogyóeszköznek tekintik őket.


2019. nov. 27. 11:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
11%

Nem tudom. Engem akartak, beterveztek és normálisan neveltek fel.


Egy VADIDEGENTŐL meg nem tudom, mit vársz...

2019. nov. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát az biztos hogy én még nem láttam egyik páromat sem úgy örülni nekem, mint a kutyám ha meglát... sőt a kutyám ragaszkodása is hihetetlen.
2019. nov. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%

Teljesen igazad van ebben.

A szülőkön és az ember társán kívül a többi ember egy kalap szart sem ér.

Barátok? Hadd röhögjek egyet.

Csak az állatok érnek valamit.

2019. nov. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
42%

"Nem tudom. Engem akartak, beterveztek és normálisan neveltek fel.

Egy VADIDEGENTŐL meg nem tudom, mit vársz..."


Hát barátom, ez NEM normális nevelés. Sajnálom, hogy tőlem kellett megtudnod.

2019. nov. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%

Ez így van. Olyan biztos, mint a halál. Soha, egyetlen emberben sem bízom meg, soha senkit nem szeretek, mert senki nem szeretett, csak bántalmazott, hazudozott, ígérgetett. Az emberek és az emberiség a velejéig rohadt és gonosz. Ideje, hogy az írmagja is kipusztuljon, ezért örülök, hogy rohan a végveszélybe. Én nem segítek, éltem már eleget.


Egy állat szeretete olyan biztos, mint a halál. Soha nem hagy cserben, soha nem hazudik, soha nem ígérget, a szeretete Isten szeretete - meleg, mint a nyári nap.

Milliószor többet ér bármelyik embernél.

2019. nov. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Sajnos nekem olyan a családom, hogy ők bnátottak, meg kínoztak a legtöbbet. De a barátok sem érnek semmit. Illetve igen, d enem volt olyan ember, aki legalább a hátad mögött ki nem beszélt.


Egy állat meg szeret, azért, mert vagy, ha hajléktalan vagy, akkor is. Itt a különbség.

2019. nov. 27. 11:53
 7/16 anonim ***** válasza:
24%
Aki azt írja, hogy az állat szeretete többet ér mint egy emberé, annak nincs gyereke. Én is szeretem az állatokat és mindig volt kutyám. De egy gyermek szeretete semmi mással nem ér fel.
2019. nov. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
37%
4-es kifejtenéd, mi a frász bajod van azzal, ha valakit szeretnek a szülei, és akarták, és szeretetben nevelték fel? Komolyan érdekel... ;)
2019. nov. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%
Van egy macskám és egy férjem. Egyik sem tudja helyettesíteni a másikat, és szerintem ez így egészséges.
2019. nov. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%
Egész gyerekkoromban az állataim voltak a barátaim. Senki más. Engem még csak nem is akartak. Csak úgy lettem. Sosem tudtam beilleszkedni. Fél évesen bölcsődébe raktak. Mindig egyedül voltam. Csak az állataim voltak nekem. Velük nőttem fel szeretetben. De ennyi.
2019. nov. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!