Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macska ehet nyers busa húst?

A macska ehet nyers busa húst?

Figyelt kérdés
2019. nov. 24. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Amkkor még kinn vadászta a busát ezer éve - ha épp nem a busa nyert -, akkor megette. Hogy most mi a helyzet, azt nem tudom. Én ma nem adnám neki.
2019. nov. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
A sertésen kívül bármilyen húst ehet nyersen.
2019. nov. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem, a természetben is megsütné magának.
2019. nov. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%

1, a macska nemigen vadászta a busát, ugyanis a macska alapvetően nem halászik. Kevés kivétel van, bizonyos típusú vadmacskáknál, akik tengerközelben éltek/nek és rá voltak kényszerülve, tehát igazodtak ehhez a fajta életmódhoz (példának okáért úszóhártyás mancsokkal).

Abban meg biztos lehetsz, hogy pl Indiában nem busát fog fogni magának.


Kérdező, alapvetően a disznón, vaddisznón kívül bármit kaphat nyersen, de mindenképpen gondosan átnézett falatokat adj csak neki, amiben tutira nincsen szálka vagy csont, ami tönkretenné az emésztőrendszerét.

2019. nov. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A mieink a belsoseget is megeszik...
2019. nov. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, akkor nekem kulomleges macskám vannak. Mert úgy halaszik, mint a nagyok.


Kifogja a 15centis kárászt, mire észbe kapok meg is eszi.


Magamtól nem adnám neki.

2019. nov. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Csak ne csodalkozz h utana férges lesz.
2019. nov. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
Pikkely, szálka, szúrós csontok nélkül nyugodtan ehet belőle. Hal. A macska imádja a halat! Koi pontyot, aranyhalat és akvátiumi halakat nem ehet, azok ált. mérgezők! A nyers apróhalakban (keszegfélék, sügér) viszont szoktam látni elég sűrűn valami piros színű vékony, hosszú férget, ezért inkább főzve adnám neki!
2019. nov. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!