Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szabad e másik macskát engedni...

Szabad e másik macskát engedni mellé így?

Figyelt kérdés
Van nálam egy Felv+ (leukozisos) cica, viszont találtam egy kis beteg kölyök macskát, akit jelenleg nem tudok hova rakni. Van oltás ellene, amit ha megkap, akkor tarthatom őket együtt?
2019. okt. 21. 08:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A kölyölmacska védettsége hónapok alatt alakulna csak ki.
2019. okt. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel az állatorvost és tőle kérdezd!
2019. okt. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is inkább állatorvost hívj fel. A Felv csak váladékok útján terjed tudomásaim szerint, így ha külön szobában vannak, külön alomtálcával, etetővel és itatóval, nem hiszem, hogy gond lehet. csak ne találkozzanak.
2019. okt. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az utolsó írja, ha meg tudod oldani, hogy elzárod a kicsit és ne találkozzanak, valamint külön etető- és itatótálakat, külön alomtálcát, külön játékokat biztosítasz, akkor nem valószínű, hogy elkapja a leukózist! Van ellene oltás, de több hét, mire kialakul a védettség, csak egészséges macskának adják be, és érdemes előtte leteszteltetni leukózisra! Annyi, hogy addig nem engeded össze őket!
2019. okt. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Tegnap voltam orvosnál vele. Tesztelték, negativ lett, megkapta az első oltást, majd 3 hét múlva kell ismételni, addig nincs nálam, utána lehet őket egymás közelébe engedni.

2019. okt. 22. 10:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!