Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért rázza meg a macska a...

Miért rázza meg a macska a mancsát az evés befejeztével?

Figyelt kérdés
2019. aug. 15. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Valószínűleg leette, és attól akar megszabadulni.
2019. aug. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem én erre a macska szokasra gondolok.. alapból csinálják ezt a macskák evés után
2019. aug. 15. 20:22
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
A miénk nem csinálja.
2019. aug. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Még sosem láttam.
2019. aug. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

A macska akkor rázza a mancsát többnyire, ha belelépett valamibe (pl. vízbe). De jelezheti az undort is. Az enyém akkor csinálta ezt, amikor nem igazán ízlett neki az étel, de azért megette.

Érdekes, hogy csak a nőstény cicám csinálja ezt, a kandúr nem. Furák a macskák, na...de ezért szeretjük őket! :D

2019. aug. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Azt akartam én is írni, amit 5-ös. Enyém a hátsó lábát rázza meg, de végigfut a hátán előtte egy hullámzás is. Ez azt jelzi nála, hogy "fujj, undorító".
2019. aug. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%

#6 azaz :DDD pontosan ezt csinálja az én cicóm is!

Jellemzően akkor láttam ezt tőle, mikor nincs a kedvenc kajája, és kénytelen vagyok mást adni neki.

Megeszi, megeszi, de úgy finnyázva. A tálka körül unottan kaparászik, otthagyja egy időre, aztán visszamegy, kéreti magát, fancsali képet vág...minden létező módon próbálja a tudtomra adni, hogy menjek, és hozzak neki a kedvencéből :D

2019. aug. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát nálunk 7 macska van és abból többnél is láttam, hogy mikor végez az evéssel megrázza az első mancsát. És szerintem nem azért van mert nem ízlik nekik mert pl jutalom falatál is ez van.. 😀 mindenesetre érdekes, hogy csak a mi macskáink csinálják..😀😀 rögtön ahogy befejezte az evést oda ráz egyet a mancsával..😀😀
2019. aug. 16. 08:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!