Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez lehetséges? Tényleg ilyen...

Ez lehetséges? Tényleg ilyen különleges volt, vagy csak beképzeltem?

Figyelt kérdés
Múltkor voltam lovastáborban, és az egyik hosszabb terep közben, elfáradtam, alig tudtam a lovon maradni de éppen vágtáztunk nagyon hosszan. Tudni kell h a ló akin ültem, nem az a tipikus iskolaló, ugrálgat, kirúg, ágaskodik stb. Ezek miatt leghátul mentünk a terepen. De mintha megérezte volna a paci h szinte rosszul vagyok olyan lett mint egy kezesbárány mintha értette volna minden mozdulatom, és gondolatom. Nem estem le hála neki. Másnap is rajta ültem, ugrálgatott, táncolt, én is tele voltam energiával, de akkor is teljesen olyan volt mintha érezte volna h most lehet most mehet gyorsabban, és élvezheti a terepet.

2019. júl. 16. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Vagy csak neki is tele volt már a t.ke.
2019. júl. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Érezte a hangulatodat, a lelkiállapotodat, valószínűleg ezért volt kezelhetőbb. Vagy csak bírja a fejedet és azért nem szemétkedett :D :D
2019. júl. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Igen, lóban vannak ilyenek. Ahogy egyik barátom fogalmazta egy fogyatékos lovas EB közben, minden megtesznek az emberért, ha normálisan bánnak velük. Persze, akkor, ha épp szükség van rá. Ha nincs, akkor tud kekec lenni. Hogy honnan érzik... Beszéd híján muszáj többet tudniuk más módszerekkel.
2019. júl. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. júl. 16. 20:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!