Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovasok! Szerintetek ezek...

Lovas17 kérdése:

Lovasok! Szerintetek ezek közül mely lovaglócsizmát érdemes megvenni? Melyik márka éri meg legjobban?

Figyelt kérdés

Szeretnék új lovaglócsizmát venni, de erre maximum 30-45ezer ft-ot szánnék. (12 éve lovagolok heti rendszerességgel)

Eddig ezeket néztem:

Decathlon bőr csizma (bl900 asszem)

Horka csizmák

HKM csizmák

Harrys Horse csizmák

Vagy esetleg érdemesebb egy használt, de márkásabb darabra beruházni, pl Ariat ami beleesik ebbe a keretbe?

Válaszokat előre is köszönöm szépen, ha van még bármi márka ami jó és ajánlanátok kérlek írjátok meg!



2019. jan. 7. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a decathonosra szavazok. (lb900 amúgy)

Én a fouganzás (decathlonos lovas) cuccokat szeretem. Nekem eddig minden cuccom jó volt és egész jó áron vannak.

2en is ilyet hordanak a lovardába és elég jónak tűnik és mondták is, hogy kényelmes.

2019. jan. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem decazhlonos van.Nagyon szeretem.Amit én vettem,az is bőr 30e ft volt de megérte
2019. jan. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is Decathlonos felszerelésem van, talán csak a kobak meg a csizma nem, de azokat ajándékba kaptam évekkel ezelőtt. Teljesen jók, ha hobbi szinten űzöd a sportot teljesen megfelelnek a célnak, és ár-érték arányban is kiválóak. Másnak pedig boka- és térdcsizmája is van onnan, azt mondták kitart és kényelmes.
2019. jan. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!