Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol és milyen lovardák vagy...

Hol és milyen lovardák vagy tanyák vannak pest megyén belül a 3. kerülethez legközelebb?

Figyelt kérdés
Lovardát vagy tanyát keresek pest megyén belül a 3.kerülethez legközelebb esőt. Különösebb igényeim nincsenek csak hogy a lovak rendes körülmények között legyenek tartva és legyen akadálypark vagy egy pár darab kitörő. Tömegközlekedéssel max egy óra legyen oda az utazás. (Aranypatkó lovardát ismerem az nem érdekel)

2017. márc. 6. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Rámész a Lovasok.hu-ra a lovarda menüpont alatt aztán ott azt állítasz be amit akarsz.Persze nincs minden lovarda főként tanyák beregisztrálva oda de élég sok igen.Mondjuk én itt Szegeden legalább 5 tanyát tudnék mondani ami nincs és 2 sportszövetséget ami nincs.De közel 100 tanya be van regisztrálva ami Pesti szóval van miből válogatni.
2017. márc. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen ismerem a lovasok.hu-t és az azon lévő lovardákból az összeset megnéztem, de pontosan amiatt mert nincs fenn minden azért írtam ide hátha.
2017. márc. 7. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!