Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudtok jó lovardákat Budapest...

Tudtok jó lovardákat Budapest közelében?

Figyelt kérdés

Pár éve rendszeresen lovagoltam és újra szeretnék egy jó helyen.


Nézelődtem egy kicsit, de a legtöbbről rossz véleményeket olvastam (Akadémia, Cinkota, Aranypatkó, Monte Vigo).

Olyan helyet keresek ahol rendesek és segítőkészek az oktatók (nem néznek hülyének, ha nem jól állítom be a kengyelt), valamint egy emberre egy oktató jut (aki nagyjából ismeri a képességeimet, és nem különböző emberekhez osztanak be, ugyanis egyszer az egyik azt mondta, hogy nyugodtan vágtázzak, a másik pedig felültetett egy pónira). Az is jó lenne, ha nem mindig más lovon kellene lovagolni. Elsősorban hobbiból lovagolnék, heti rendszerességgel. Nem vagyok teljesen kezdő, de természetesen még bőven van hová fejlődnöm, és olyan lovardát keresek, ahol erre TÉNYLEG van lehetőség. Legyen fedett pályája és az lenne az igazi, ha terepre is ki tudnék menni. Emellett rendesen megtanítanának a lovak körüli teendőkre. (Na, jó, ez már lehet, hogy túl sok elvárás. Vagy van ilyen?)


Az sem baj, ha kicsit messzebb van Pesttől, mondjuk ilyen 15 km-es körzetben.



2016. aug. 21. 14:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Csömörön nézelődj, ott van 20-30 lovarda. Én 4 lovardát próbáltam ki, mire találtam egy jó helyet, de itt nincs több hely. Nézelődj, lehet hogy neked más edző jön be.
2016. aug. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!