Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudnátok olyan lovasboltot...

Tudnátok olyan lovasboltot Magyarországon, ahol a póniknak szabad a bejárás?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy ez kissé hülye kérdés lesz,de videókban láttam már olyat,hogy valaki bemegy a kis shetland pónijával a lovasboltba,és vásárol. ne röhögjetek ki,de ilyen tényleg létezik vagy csak a videó miatt csinálták meg? Attól még hogy hülye a kérdés,normális válaszokat kérek!!!
2016. júl. 27. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:

A videó nem külföldi volt véletlenül?

Ugyanis sok országban beengedik az állatokat a boltokba( ausztriában pl simán vásárolgathatsz, plázázhatsz egy németjuhásszal is) bár pónit azért még nem láttam :D

2016. júl. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Lehet,hogy ez csak a videó miatt van de légyszi segítsetek megmondani,van e ilyen Magyarországon?

Itt a videó:

https://www.youtube.com/watch?v=aaiEpWt20gQ

2016. júl. 27. 22:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez a videó a Dunakeszi Horze lovasboltban keszült!

Oda beengedik a lovakat😉.

De a facebook oldalukon is van kép erről.

2016. júl. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Légyszi tudnátok linkelni képet eről,mert én nem találok ilyen képeket a facebookon.
2016. júl. 28. 12:19
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék☺

2016. júl. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!